Vestel Venus 5.0 root yardim

Sponsorlu Bağlantılar

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Venus 5.0 root yardim
Oncelikle herkese selamlar baslikda yazidigim telefonu rootlama imkanimiz var mi. Google de nerdeyse hicbirsey yok. İslemcisi Snapdragon 200 yardimcilarinizi bekliyorum.

mkyb

mkyb

Üye
Vestel = Çöp.

• Beğen
Tepkiler: xmustx

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Telefon suan rootlu rootsuz copdu evet ancak suan aspalt 8 bile sorunsuz oynaniyor

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Xmax ın t50 root dosyasını indir(goole dan rahat bulursun. (Çünkü içinde telefona flaslama yapabileceğin yazılım var.) Zipi bi klasöre çıkar. Klasörü açtığında bir .bat dosyası var. Dosyaya sağ tıklayıp düzenleye gir. Kod satırlarını görcen. Satırların hepsini sil. Ve şunu yaz. "@fastboot flash system system.img ". Kaydet çık. İndirdiğin yazılım içinden system.img dosyasını bulup t50..bat dosyasının yanına kopyala. Daha sonra telefonunu download moda alıp(tel kapalıyken ses kısma ve kameraya basılı tut. Elini bırakmadan power a bas tel titreyip 2 saniye geçtikten sonra elini powerdan çek. 5 saniye sonrada kamera ve sesten. Vestel yazısında kalır telefon) bilgisayara bağla. .bat dosyasını aç.(yönetici olarak değil). Max download size Erasing system falan yazar. Systemi üç parça halinde flashlıyo sanırsam. Yaklaşık bir iki dk da flashlama biter total time yazar komut satırında. Telefonu kapat aç. Sistem güncelleniyo der ve tel açılır. İŞLEM BİTİNCE PENCERE OTOMATİK KAPANIR SONRA TELİN PİLİ ÇIKAR TAK AÇILIR. BENDE YENİ YAPTIM ŞUAN AÇILMASINI BEKLİYORUM VE AÇILDI :d

rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
Hocam bu baya sakat ben yapmayacağım. Yine de teşekkürler.

Üst Alt