lollipop xposed framework sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

caglarertas

caglarertas

Üye
    Konu Sahibi
lollipop xposed framework sorunu
S4 de 5.0.1 lollipop geldi fakat xposed framework uyumlu değil onun yerine başka bir uygulama kullanazmiyiz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Alternatifi yok

• Beğen
Tepkiler: caglarertas
KimHyuna

KimHyuna

Üye
cyanogenmod12 ye çoğu uyuglma uymuyor biraz bekelyeceksiniz birçok program desteklemiyo freedom gamecih gamehacker vb güncellenmeleri bkeliyeceksinz aci lişin varsa cyanogenmod 11 kur bende o var (cm12 üretilmedği için :) zteblade 3) yani bekleyicen

• Beğen
caglarertas

caglarertas

Üye
    Konu Sahibi
Aciliyeti yok suan tus yerlerini degistiriyordum iyi oluyordu menu tuşuna iki kere tıklayınca tus kilitlerdi basılı tutunca son uygulamalar açılıyodu gravitybox ile şimdilik idare edelim bakalım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sanirim artik calisiyor yakinda paylasilir yeni xposed surumu

• Beğen
DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
varmı gelişme

caglarertas

caglarertas

Üye
    Konu Sahibi
var xda da alpa sürümü yapmışlar s4 de yükledim bide recovery den yüklenen dosyası var ama uzak durun recovery yapınca tel açılmıyor stock rom attım geri iyice bi sövdüm bide

• Beğen
Tepkiler: piccolo_master
DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
var xda da alpa sürümü yapmışlar s4 de yükledim bide recovery den yüklenen dosyası var ama uzak durun recovery yapınca tel açılmıyor stock rom attım geri iyice bi sövdüm bide
teşekkür ederim önerin için yüklemedm :D

caglarertas

caglarertas

Üye
    Konu Sahibi
Xda baktım zaten yazmışlar ben okumamıştım samsung stock Roma uyumlu değilmiş cm12 ye filan uyumlu şuan

• Beğen
Tepkiler: DYNAMIXX