ASUS Zenfone 6 Kullanıcı Yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

sorunlari

• Kullanılan toplam oy
    32
emreexxl

emreexxl

Üye
"Çerçevelere rağmen" cihazın tasarımı benim hoşuma gidiyo :) Benim de demek istediğim şey buydu.Telefonu S3le şununla bununla kıyaslamak zaten saçma olur ama o fiyata alınmaya değecek telefonlardan bir tanesi.
Kaçak getirme olayını biliyorum da çevremde hiç rastlamadım zaten merkezde oturduğumu söyledim her ne kadar iç anadoluyla doğu anadolunun tam sınırında olsa da buranın doğuyla fazla bir ilgisi yok.Yanlış anlaşılmasın başka yerleri kotulemek yada küçük görmek gibi bir niyetim yok.Benim kuzenim kaçak getirmeyle uğraşıyodu mersinde :) Ama pek güvenemiyorum nedense

avcitalip

avcitalip

Üye
"Çerçevelere rağmen" cihazın tasarımı benim hoşuma gidiyo :) Benim de demek istediğim şey buydu.Telefonu S3le şununla bununla kıyaslamak zaten saçma olur ama o fiyata alınmaya değecek telefonlardan bir tanesi.
Kaçak getirme olayını biliyorum da çevremde hiç rastlamadım zaten merkezde oturduğumu söyledim her ne kadar iç anadoluyla doğu anadolunun tam sınırında olsa da buranın doğuyla fazla bir ilgisi yok.Yanlış anlaşılmasın başka yerleri kotulemek yada küçük görmek gibi bir niyetim yok.Benim kuzenim kaçak getirmeyle uğraşıyodu mersinde :) Ama pek güvenemiyorum nedense

Estağfurullah hocam kaçak getirmeyi küçümsemek manasında demiyorum,çok daha avantajlı olarak alınabiliyor.Ama dediğin gibi güven sıkıntısı var ucuz etin yahnisi olmaz misali :) ben bir işe girene kadar zenfone 5 ile idare edeceğim işe girince bende gider alırım note 6 mı olur 7 mi olur ne olursa :)

emreexxl

emreexxl

Üye
aynen hocam :) şimdi bende üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.sınavlardan sonra gmd elite almayı düşünüyorum.onu alacağıma note 3 alsana diyolar..şöyle bişey var sonuçta para benden çıkmayacak babamdan çıkacak malum öğrenci sayılırız :) aklımda şöyle bişey var çoğu benchmark testlerinde gmd elite note 3u geçiyo..note 3 yerine gmd alsam kalanı da cebe atsam hata mi etmis olurum :)

avcitalip

avcitalip

Üye
aynen hocam :) şimdi bende üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.sınavlardan sonra gmd elite almayı düşünüyorum.onu alacağıma note 3 alsana diyolar..şöyle bişey var sonuçta para benden çıkmayacak babamdan çıkacak malum öğrenci sayılırız :) aklımda şöyle bişey var çoğu benchmark testlerinde gmd elite note 3u geçiyo..note 3 yerine gmd alsam kalanı da cebe atsam hata mi etmis olurum :)

tabi ki hata etmiş olursun,note 3 lte'nin üzerine ben şu anda f/p cihazı tanımıyorum(her açıdan f/p ların en iyisi bence)
Elite herşeyden önce fason bir cihaz ;)

emreexxl

emreexxl

Üye
.

Son düzenleme:
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Bir hafta dan fazla oldu kullanıyorum tek sorun yaşamadım, hatta iyi ki almışım diyorum ben 600 e aldım bir aylık cihaz,

emreexxl

emreexxl

Üye
799 diye biliyodum sıfırını.Aldığın cihaz sıfır değil mi ? Nereden aldın @zaferozkan

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Marketlerde satılan telefonların türkiye distiribütörleriyle yada türkiyede bulunan resmi garantisiyle ilgisi yoktur. Bilginize.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
emreexxl

emreexxl

Üye
.

Son düzenleme:
Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
Kardeş bende zen 6 var telefondan çok memnunum.

1. Şarjı az gitmiyor. Telefonu telefon gibi kullanırsan bir günden fazla gider. clash of clans gibi bi kaç oyun oynuyorum internete falan da giriyorum bana bir günden fazla gidiyor.

2.Ekran kalitesi kötü diyorlar ne alaka? adam sana diyor zaten 720p diye bizim millet de daha iyisini bekliyor. ekranı gayet iyi.

3. Dokunmatik sorunu bende var. Araştırmalarıma göre telefonla alakalı değil yazılımsal bir sorun. Büyük ihtimalle lollipopla gideceğini düşünüyorum.
4. Hiç bir oyunda takıldığını kastığını görmedim en kaliteli oyunlarda bile.

5. Kamera CarlZeiss olmadığı için doğal olarak biraz kalite düşüyor.

Tek olumsuz yanı hoparlör sesi az gürültülü ortamda telefonun çaldığını duymak sıkıntı oluyor.

bende kullanıyorum telefon süper online/offline oyun oynuyorum şarj 1 gün gayet rahat gidiyor ve cihaz gerçekten ısınmıyor
kamera çok iyi değil ama iyi yaklaşık 4ay oldu alalı hiç pişmanlık yaşamadım
:spr

Exdkiller

Exdkiller

Üye
bende kullanıyorum telefon süper online/offline oyun oynuyorum şarj 1 gün gayet rahat gidiyor ve cihaz gerçekten ısınmıyor
kamera çok iyi değil ama iyi yaklaşık 4ay oldu alalı hiç pişmanlık yaşamadım
:spr
Kac saat ekran suresi aliyorsun ?

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Şarjdan çektikten sonra hiç elimden bırakmadım ve 5,5 saat ekran süresi aldım,

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Zaten bende zenfone 6 da alıyorum o süreyi :)

emreexxl

emreexxl

Üye

Hocam bende öğrenci olduğumdan dolayı f/p telefonlara ilgim arttı Asus Zenfone 6 ile Gmd Elite arasında kaldım ama olurda gmd elite almazsam asus zenfone 6 almayı düşünüyorum.Bir arkadaşımda vardi teli test ettim ancak uzun süreli kullanamadım.Memnunmusun işlemcisi olsun gpu olsun performansı gördüğüm kadarıyla iyi ama hiç bi oyunda kasma falan yapıyo mu ? Bir de o çerçevenin altındaki tırtıklı gibi olan yer çizilince falan belli ediyo mu boyası kalkıyo mu

Exdkiller

Exdkiller

Üye
pardon ya benim kafam başka konuya gitti 5.5 saat bir telefon için iyi bir süre mi peki ?

erendgn44

GMD Elite den daha iyi yazılım desteği çok iyi asus un ama gmd nin hiç iyi değildir donanıma aldanma bazı ağır oyunlarda kasma olsa da zenfone 6 da yine de elite alma derim.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
pardon ya benim kafam başka konuya gitti 5.5 saat bir telefon için iyi bir süre mi peki ?

erendgn44

GMD Elite den daha iyi yazılım desteği çok iyi asus un ama gmd nin hiç iyi değildir donanıma aldanma bazı ağır oyunlarda kasma olsa da zenfone 6 da yine de elite alma derim.
Bence mükemmel daha iyi olabilirdi ama bu beni tatmin etti diyebilirim ,

• Beğen
Tepkiler: Exdkiller
emreexxl

emreexxl

Üye

erendgn44

Durumu şöyle anlatayım.Öğrenci olduğum için babam alacak mecburen.Hangi telefonu söylersem onu alacak fiyat farketmez.Yani babamdan 1800 1900 tl alsam o paraya gidip Asus Zenfone 6 yada Gmd Elite alsam kalanı bana kalacak.Bu yüzden iki telefon arasında kaldım.Yani o paraya gidip Sony Samsung falan almak yerine idare eder bi telefon alıp kalan parayı da kendim harcamayı düşünüyorum.Zenfone 6 fena sayılmaz hani 800 tl verilecek bi telefon hemde kalan para fazlasıyla bana kalacak.Ama Gmd Elite donanım olarak daha iyi.Asusu test ettim ama Gmd elite pratikte nasıl bilmiyorum.Dört çekirdek 2.3 gHz Snapdragon 800 işlemci Adreno 330 gpu ve gpu için ayrılmış 1 gb video ram + 3 gb ram..Yani hoş bi donanımı var ama.Zenfone 6 buna göre daha düşük donanıma sahip siz hangisini tavsiye edersiniz

hasanbaglan1981

Üye
800 liraya alınacak en iyi telefon

Üst Alt