Galaxy S4 Mini İ9190 S4 mini S5 Lollipop Port Rom V4.1 (S6 Uygulamaları) (Son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

carsi-16

Üye
bu senin romuda odin üzerinden kuramazmıyız ?

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Hayır odin üzerinden .Md5 uzantılı yanı orijinal romları kurabilirsin romu nasıl kuaracagınızda zaten konuda belirtilmiş..

baleria

Üye
Konuyu inceledim Tr apk dosyalarını yükledim . Tahmin ettiğim gibi mesajlaşma bölümü Tr olmuşama alıcı ismi rengi beyaz olduğundan okunmuyor.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi

baleria

Üye
evet şuan aktif olarak onu kullanıyorum msj lar ve klavyeyi halletmeye çalışıyorum başarırsam burada paylaşırım.

baleria

Üye
3.1 mesajlar dili ing SecMms_Blue.apk dosyasına tr dili gömdüğümde uygulama telefonda hata veriyordu başka bir apk yüklediğimde tr destekli bu seferde gelen giden isimleri okunmuyordu biraz uğraştıkdan sonra neyseki bu işi hallettim ve msj gönderim sayı sınırını 200 yaptım:D artık herşey normal.
sırada klavye var .

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
3.1 mesajlar dili ing SecMms_Blue.apk dosyasına tr dili gömdüğümde uygulama telefonda hata veriyordu başka bir apk yüklediğimde tr destekli bu seferde gelen giden isimleri okunmuyordu biraz uğraştıkdan sonra neyseki bu işi hallettim ve msj gönderim sayı sınırını 200 yaptım:D artık herşey normal.
sırada klavye var .
Bide beyaz yazilari duzeltsek :D

baleria

Üye
yazılar zor düzelir aslında framework-res üzerinde çerçeve rengini düzeltmek gerekiyor beyaz yerine başka bir renk seçmek lazım

SecMms_Blue.apk indirmek isteyen ark buradan indirsinler.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
yazılar zor düzelir aslında framework-res üzerinde çerçeve rengini düzeltmek gerekiyor beyaz yerine başka bir renk seçmek lazım

indirmek isteyen ark buradan indirsinler.
Neyin linki bu

baleria

Üye
SecMms_Blue.apk düzenlenmiş hali gönderim üst sınırı 20 olan kişi sayısı 200 yükseltdim birde alıcı isim rengi siyaha çevirdim kullanmak isteyen olursa yüklesin

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
SecMms_Blue.apk düzenlenmiş hali gönderim üst sınırı 20 olan kişi sayısı 200 yükseltdim birde alıcı isim rengi siyaha çevirdim kullanmak isteyen olursa yüklesin
Saol dostum benim konuda paylasicam :)

• Beğen
Tepkiler: baleria
Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Sen mi duzenledin rengini o zaman diger apklerinde duzeltsene mantigini ogrendiysen ben freawordk. tan degistirdim ama olmadi sonra v3 komple siyah yapmistim dosyalari degistirerek
Simdi sen mesajlasma uygulamasini yazisini apk duzenleme araci ile mi yaptin ? Hangi program ? Yada tel uzerinden yaptiysan hangi mesaj.apk dosyasinin hangi klasorunu degistirdin cevap verirsen cok menmun olurum...
Sen mi duzenledin rengini o zaman diger apklerinde duzeltsene mantigini ogrendiysen ben freawordk. tan degistirdim ama olmadi sonra v3 komple siyah yapmistim dosyalari degistirerek
Simdi sen mesajlasma uygulamasini yazisini apk duzenleme araci ile mi yaptin ? Hangi program ? Yada tel uzerinden yaptiysan hangi mesaj.apk dosyasinin hangi klasorunu degistirdin cevap verirsen cok menmun olurum...
Benim bildigim mesaj.apk uygulamasinin daha dogrusu telefonun yazi rengini freawork tan aldigi idi acaba yanlis bilgiye mi sahibim sonucta sen 2,5 un mesaj uygulamasini v 3,0 e at yine beyaz olacak yanlis bilgim mi var acaba o yuzden merek etttim...

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8

baleria

Üye
çerçeve renkleri framework den yapılıyor yazı renkleri tamamen uygulama içinde yani şöyle anlatayım bu sürümdeki beyaz yazı hatasını düzelte bilmek için hangi uygulamada bayaz yazı varsa onun rengini değiştirmek gerekiyor biraz külfetli iş o yüzden kalkışmaya değmez zaten çok önemli değil kullanımda sıkıntı vermiyor her zaman karşımızada çıkmıyor.

düzenlemede kullandığım program.
Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) - MaxiCep

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
çerçeve renkleri framework den yapılıyor yazı renkleri tamamen uygulama içinde yani şöyle anlatayım bu sürümdeki beyaz yazı hatasını düzelte bilmek için hangi uygulamada bayaz yazı varsa onun rengini değiştirmek gerekiyor biraz külfetli iş o yüzden kalkışmaya değmez zaten çok önemli değil kullanımda sıkıntı vermiyor her zaman karşımızada çıkmıyor.

düzenlemede kullandığım program.
Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon )
tmm dostumda sistem dosyalarini duzenlemez ki o program..

baleria

Üye
düzenlemez olurmu ben her zaman bununla düzenliyorum "framework-res ve twframework-res" apk ları olması yetrli hatta bak son düzenlediğim uygulama InCallUI.apk renk kodlarını değiştirdim üç aşamalı yaptım beğenirsen yükle resim alttarafta.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

baskahmet

baskahmet

Üye
@baleria Kardesim ben s5 v3 teki klavyeyi stocka tasimak istiyorum. Nasil yapabilirim. Mumkun mu bu ? System app dan klavyeyi aldim kendi system app ima yapistirdim izinleri verdim olmadı yardim edin :(

baleria

Üye
@baleria Kardesim ben s5 v3 teki klavyeyi stocka tasimak istiyorum. Nasil yapabilirim. Mumkun mu bu ? System app dan klavyeyi aldim kendi system app ima yapistirdim izinleri verdim olmadı yardim edin :(
doğrudan taşımak olmuyor daha önce denemiştim olmadı şuan için bunu deneme şansım yok stokta olmadığından.
Ama vereceğim linki incele indian klavye diye geçiyor dosyayı indir içinden 3 adet apk çıkıyor istediğini yükle normal apk yükler gibi.
Tek sıkıntı türkçe öneri düzeltme yapmaması menüler türkçe.

baskahmet

baskahmet

Üye
doğrudan taşımak olmuyor daha önce denemiştim olmadı şuan için bunu deneme şansım yok stokta olmadığından.
Ama vereceğim linki incele indian klavye diye geçiyor dosyayı indir içinden 3 adet apk çıkıyor istediğini yükle normal apk yükler gibi.
Tek sıkıntı türkçe öneri düzeltme yapmaması menüler türkçe.
Dostum sağolda bana bu lazım değil.Bana nasıl uygulancak o lazım :/

baleria

Üye
Ek dosyalara ihtiyacın var doğrudan çalışmaz.
Ayrıca o kadar ileri kodlama bilgim yok. Ben sana hangi dosyaları alacağını soyleyim sen deneme yap olurmu .