Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

xblackx

xblackx

Üye
NAVITEL CONTENT NAVI. + 17.11.2014 Türkiye mapsi
Türkiye haritasi 776 MB
eklenmistir arkadaslar
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
arkadaslar indirdiginiz Navitel apk yükleyiniz NavitelConttent klasör olusturacak tlf,nun hafizasina
indirdiginiz Türkiye mapsinida NavitelContent/Maps klasörünün icine atacaksiniz keyfine bakacaksiniz..
Sd kartinda kullanmak istiyen arkadaslarda apk yükledikten sonra olusan NAvitelContent klasörü
sd karta kopyalayip indirmis oldugunuz TR mapsini sd karta kopyaladiginiz NavitelContent/Maps
klasörünün icine atacaksinizki tlf,nunuzun hazizasindaki daha fazla yer kalsin....

Navi-tel-fu ll-9-4-0-84-6767 Apk ilacli.rar

Türkiye haritasi 776 MB
tur20141117.part1

tur20141117.part2

tur20141117.part3

Sifre: memoli6767

S&S
merhaba
harita linklerin de "bağlantı sıfırlandı" diyor.

iyi çalışmalar
Türkiye haritasi 776 MB
eklenmistir arkadaslar
arkadaslar indirdiginiz Navitel apk yükleyiniz NavitelConttent klasör olusturacak tlf,nun hafizasina
indirdiginiz Türkiye mapsinida NavitelContent/Maps klasörünün icine atacaksiniz keyfine bakacaksiniz..
Sd kartinda kullanmak istiyen arkadaslarda apk yükledikten sonra olusan NAvitelContent klasörü
sd karta kopyalayip indirmis oldugunuz TR mapsini sd karta kopyaladiginiz NavitelContent/Maps
klasörünün icine atacaksinizki tlf,nunuzun hazizasindaki daha fazla yer kalsin....

Navi-tel-fu ll-9-4-0-84-6767 Apk ilacli.rar

Türkiye haritasi 776 MB
tur20141117.part1

tur20141117.part2

tur20141117.part3

S&S
merhaba

iyi çalışmalar

• Beğen
Tepkiler: jotem173 ve memoli6767

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
merhaba

iyi çalışmalar

merhaba

iyi çalışmalar

Türkiye haritasi 776 MB

S&S
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
tomtom_Turkey _940_6004
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
tomtom_Turkiye indirdiginiz klasörün icindeki tomtom klasörünü tlf,nunuzun
hafizasina atiniz tt apk yükleyniz eger 4.4.2 ve üzeri tlf,larda ext.sd karta
tasimak isterseniz tomtom aciniz /com.tomtom.turkey/files,metadata xlm yazimini
aliniz ext.sd karta Android/data /com.tomtom.turkey/files/files,metadata xlm /turkey maps
ve diger klasörlerin olusdugu sekilde atacaksiniz............

arkadaslar 318 mb bunun icinde tt apk var asagidaki tek tt apk,ye intiyaci olan arkadasalr icin

tomtomturkey apk

Sifre:memoli6767

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: jotem173
asikral_64

asikral_64

Üye
arkadaşlar bu sygic lisans hatası vermeye başladı 14.34de ve 14.7 7 dede lisans hatası veriyi yüklemeye herhangi bir hata yapmadım ama çözemedim ne is

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu sygic lisans hatası vermeye başladı 14.34de ve 14.7 7 dede lisans hatası veriyi yüklemeye herhangi bir hata yapmadım ama çözemedim ne is
arkadas bir yerde hata yapmadiysan lisans hatasi vermezde nasil yaptigini bilmedigim icin yapman gerekenleri yazarak yardimci olmaya
calisayim
14.3.4 olsun 14.7.7 olsun Apk yükledikten sonra sunuma ekledigim Sygic klasörünü indirip kullanmadiysan yükledikten sonra
indirdigi klasörünün icindeki Sygic/maps klasörünün icindeki content-infoyu buraya ekledigimlle yada 1sayfadaki yeni TRmapsiyla
sunuma ekledigimle degisirsen Sygic navinin her ikiside normal sekilde calisir
content-info

tabiki crk,li bir programin Apk,sini yükliye bilmen icin tlf,nun güvenlik ayarlarini yapacaksin ondan sonra yükliyeceksin
hangi crk,li Apk yüklemek istersen iste...

S&S

• Beğen
xblackx

xblackx

Üye
Türkiye haritasi 776 MB

S&S
tomtom_Turkey _940_6004
tomtom_Turkiye indirdiginiz klasörün icindeki tomtom klasörünü tlf,nunuzun
hafizasina atiniz tt apk yükleyniz eger 4.4.2 ve üzeri tlf,larda ext.sd karta
tasimak isterseniz tomtom aciniz /com.tomtom.turkey/files,metadata xlm yazimini
aliniz ext.sd karta Android/data /com.tomtom.turkey/files/files,metadata xlm /turkey maps
ve diger klasörlerin olusdugu sekilde atacaksiniz............

arkadaslar 318 mb bunun icinde tt apk var asagidaki tek tt apk,ye intiyaci olan arkadasalr icin

tomtomturkey apk

Sifre:memoli6767

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar Sygic v 15.0.0_159 crk eklenmisitir
yüklü olan Sygic kaldirin Sygic v15.0.0 Apk yükleyin gerekli olan indirmelri vede
Türkiye haritasini indiriniz yada buraya ekledigim Türkiye 2014.09 mapsini
Sygic/Maps kalsörünün icine atip buradan indireceginiz content-info teksi degirsiniz
süresiz kullana bilirsiniz...

Sygic_15.0.0_159_Apk_crk

content-info ve Türkiye mapsi

content-info

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: jotem173 ve dada21
theyunus

theyunus

Üye
arkadas ekstra ayirmisim kizmizi cizgi cekmisim her biri degisik Navi programi ne yapayim ayri olarak sunuma eklesem sunuma acmadiklari gibi
buradakileride kaldiracaklar digerlerini daha önce ayri ayri sunuma ekledim diger arkadaslarinda benimde sunuma eklemeye calistiklarimizi
sunuma musade yok yasak dediler kapattilar ben normalde hic eklemiyecektim buraya ama kapatilan Navi programlarina yazip indirmeye calisan arkadaslar cok olunca hic dehilse buraya ekliyeyim dedim basska bir sey yazmama gerek varmi bilmiyorum....

arkadas senin en basit yapabilecegin Navi programi bu Navigon sanirim
BUDA NAVIGON EUROPE NAVI APK
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Navigon Europe v5.3.2 Apk yükleyiniz kendisi gerekli olan Navigon klasörünü indirecek
Türkiye dahil olmak üzere Avrupa ülkelerinide kendi üzerinden indire bilirsiniz indirme tamamlandiktan sonra Naviyi kapatip acin normal sekilde kullana bilirisniz....

yada buradan

PW: memoli6767

S&S

Tamam arkadaşım teşekkürler bizler için böyle bir çalışma hazırladığınız için. Ellerine sağlık.
İnternetim kısıtlı
Enkaza zamanda deneyeceğim inşallah.

• Beğen
theyunus

theyunus

Üye
Bende 13... Sürümü mevcut geçenlerde Antep'e gitmiştim, antebin büyük AVM sini bulamadı okadar uğraştım yok bulamadı.
Hemen güncellemem gerek. İnşallah en kısa zamanda yüklerim.
Teşekkürler emeklerin için

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
]:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Yeni tomtom Turkey_945_6256
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

arkadaslar yeni tomtom Turkey
indirdiginiz klasörünün icindeki tomtom klasörünü alacaksiniz tlf,nun hafizasina atacaksiniz
tomtom klasörünün icindeki tomtom Turkey Apk yükleyiniz
4.4.2 ve üzeri tlf,larda SD karta tasimak istiyen arkadaslarin yapmasi gerekenler ise
tlf,nun kendi hafizasinda calistirdiktan sonra tomtom/com.tomtom.tukey/files,metadata teks buradaki files, metadata alinacak
SD kartta Android/data olusmus olan com.tomtom.turkey/files klasörünün icine atilacak
Android/data/com.tomtom.turkey/files/files,metada/turkey maps ve diger klasörler
bu sekilde olacak
tlf,nun hafizasinda kalan tomtom klasörüde
silinip atilacak..........

tomtom_Turkey_945_6256

1.4apk_Turkey_945_6256.part1.rar

1.4apk_Turkey_945_6256.part2.rar

S&S

Son düzenleme:
  • Beğen
asikral_64

asikral_64

Üye
yüklemeyi bahsettiğiniz gibi yaptım ilk basta sorun yoktu ama 3 gün sonra lisans satın alma uyarisi geldi

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
yüklemeyi bahsettiğiniz gibi yaptım ilk basta sorun yoktu ama 3 gün sonra lisans satın alma uyarisi geldi
arkadas hangisi lisans istiyen yazsaydin iyi olurdu ama benim sunuma eklediklerimi yaparken bir hata olmustur..

Sygic navide yasadiysan o problemi senin Sygic/Maps klasörünün icindeki
content-info ile bu indirdigini degirsen problem cözülür..
content-info

S&S

Son düzenleme:
  • Beğen

xbossboy

Üye
arkadaslar Sygic v 15.0.0_159 crk eklenmisitir
yüklü olan Sygic kaldirin Sygic v15.0.0 Apk yükleyin gerekli olan indirmelri vede
Türkiye haritasini indiriniz yada buraya ekledigim Türkiye 2014.09 mapsini
Sygic/Maps kalsörünün icine atip buradan indireceginiz content-info teksi degirsiniz
süresiz kullana bilirsiniz...

Sygic_15.0.0_159_Apk_crk

content-info ve Türkiye mapsi

content-info

Dediğiniz gibi yaptım ama hata alıyorum ..!! Yardımcı olursanız sevinirim. KK 4.4.2 kullanıyorum.

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadas belki ülke ülke degise bilir kesin bir sey diyemem benim sunuma ekledigim
Sygic klasörünü indir veya elinde varsa önceki Sygic klasörü onun üzerine indirmeyi dene
Hazir Sygic klasörü icinde Türkiye mapsiyla birlikte
indirdiginiz Sygic klasörünü tlf,nun hafizasina yada sd karta atiniz Sygic Apk yükleyiniz

istiyen arkadaslarda buradan hizli sekilde indirebilirler
Sygic.part1.rar

Sygic.part2.rar

buradaki mapslarida yenilersin öcelikle bunu dene bakalim tabiki
tlf,da belli ayarlarida yapmisindir mesela bulundugun yeri göstermesi
bu ayarlarda yapilmadigindada problem cikabilir..

S&S
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
arkadaslar yeni Sygic v15.0.1 Apk crk,li eklenmisiti sorun yasayan arkadaslar yüklü olan
Sygic kaldirin bu yenisini yükleyiniz yasanan cesitli problemler cözüldügü yazmakta
umarim sizlerdede problem yasayan arkadaslarinda problemi cözülür bu sayede
Sygic_15.0.1_crk

S&S

• Beğen
Tepkiler: theyunus

xbossboy

Üye
Teşekkürler, işe yaradı

• Beğen
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Bende 15.0.0 yüklü iken üzerine verdiğin 15.0.1i kurdum yalnız sygic store u tıkladığım zaman "only until 02.03.2015" yazıyor neyi yalnış yaptım ki?

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Bende 15.0.0 yüklü iken üzerine verdiğin 15.0.1i kurdum yalnız sygic store u tıkladığım zaman "only until 02.03.2015" yazıyor neyi yalnış yaptım ki?

Arkas Sygic/Maps klasörünün icindeki content-info xml degistir yine ayni problem olursa
tarh geldiginde tekrar degisirsin content-infoyu

S&S

• Beğen
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
arkadas hangisi lisans istiyen yazsaydin iyi olurdu ama benim sunuma eklediklerimi yaparken bir hata olmustur..

Sygic navide yasadiysan o problemi senin Sygic/Maps klasörünün icindeki
content-info ile bu indirdigini degirsen problem cözülür..
content-info

S&S
Buradaki content.info ile değiştirdim ama durum yine aynı. Neyse takibe devam.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Ihtiyaci olan arkadaslar icin buraya eklenmistir...................
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Yeni Tomtom_1.4 Apk + Europe+Türkiye Map_945.6256
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

arkadaslar tlf,nun int.hafizasinda kullanacaksaniz hic bir degisiklik yapmadan tomtom klasörünü
atacaksiniz tt apk yükliyecekisniz
ext.SD kartta kullanmak istiyen arkadaslarimizinda tlf,daa normal calistirdiktan sonra sd kartinda
Android/data/com.tomtom.europe/files klasörünün olustugunu göreceksiniz (olusmadiysa kendiniz hazirlayin)
tomtom/com.tomtom.europe/files,metadata buradan files,metadata klasörünü alip sd kartindaki
Android/data/com.tomtom.europe/files buradaki files klasörünün icine atacaksiniz
tlf,nun hafizasinda kalan bos tomtom klasörünüde sileceksiniz sd kartinda normal sekilde kullana bilecekisniz
tomtomu tabiki ext.sd karta bu yazdigim sekilde 4.4.2 kitkat vede 5.0.1 lollipop özelligi olan tlf,lar icin
4.3 vede asagisi olan tlf,larda ise normal sekilde tomtom klasörünü sd karta atip tt apk yüklersiniz...

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part01.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part02.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part03.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part04.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part05.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part06.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part07.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part08.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part09.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part10.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part11.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part12.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part13.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part14.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part15.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part16.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part17.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part18.rar

1.4 Apk eu_ro_pe_ 945_6256.part19.rar

PW: memoli6767
..............................Kapsadigi Ülkeler.............
Almanya,Andora,Arnavutluk,Avusturya,Belcika,Beyaz Rusya,Bosna Hersek,Bulgaristan,Cebelitarik,Cek Cumhuriyeti,
Danimarka,Estonya,Finlandiya,Fransa,Hirvatistan,Hollanda,Ingiltere,Irlanda,Ispanya,Isvec,Isvicre,Italya,Karadag,
Kibris,Kosovo,Letonya,Lihtenstayn,Litvanya,Lüksenburg,Maceristan,Makedonya,Malta,Moldova,Monako,Norvec,
Polonya,Portekiz,Romanya,Rusya,Sanmarino,Sirbistan,Slovakya,Slovenya,TÜRKIYE,Ukranya,Vatikan,Yunanistan...

Son düzenleme:
  • Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
NavitelContent Apk yenilenmistir arkadaslar
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Navitel_full_9.5.0.crk.rar

theyunus

theyunus

Üye
Bu Navitel Sygic mi oluyor

• Beğen

Üst Alt