Uygulama Clash Of Clans XmodGames Uygulaması Kullanımı ve Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Sıfır ban yeme

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
dun yukledim kullanıyordum bugün 24.02.15 guncelleme geldı oyuna.. x modda sahte saldırı yapamıyorum. oyun kapanıyo napabilirim

byAndroid

byAndroid

Üye
Yakında da xmoda güncelleme gelir düzelir büyük ihtimalle

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar cihazım ROOT lu ve SuperSU yüklü ayrıca xmodgames e ROOT iznini vermeme rağmen ROOT lu degil hatası alıyorum cihaz Nexus 4 Android 5.0.1
Ayrıca xmodgames içinden son guncellemeyi de indirdin ve kurdum

byAndroid

byAndroid

Üye
Yeni güncelleme ile sanal klan savasi yapılmıyor hatta oyun açılıyor tıklıyorum bu yere sonra oyundan atıyor yakında güncelleme gelir inşallah xmoda

mgo26

mgo26

Üye
Arkadaslar Bendemi calismiyor yoksa oyun yeni guncrllrndi ondanmi calismiyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Güncelleme yüzünden

mgo26

mgo26

Üye
Güncelleme yüzünden
Sağolasın inşallah en yakin zamanda guncelleme gelir o degikde dun root attim telefona supersu gelmedi superuser geldi birseyi yanlis yapmis olabilir miyim ama telefon rootlandi

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
takıp edıyorum konuyu.

byAndroid

byAndroid

Üye
Düzeldi ya güncelleme vermişler

• Beğen
Tepkiler: ayvalıkonur
ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
oh ya oldu tamam

zalimx11

Üye
Benim otomatik arama çalışmıyor onun dışında herşey çalışıyor ama

mgo26

mgo26

Üye
Benim otomatik arama çalışmıyor onun dışında herşey çalışıyor ama
Xmodgamesi ac oradan clash of clans a tikla hag altta histori tusuna bas alttaki resimde secili guncellemeyi download yap eski guncellemeye almis olursun sıkıntı kalkar

• Beğen
Tepkiler: zalimx11

zalimx11

Üye
Xmodgamesi ac oradan clash of clans a tikla hag altta histori tusuna bas alttaki resimde secili guncellemeyi download yap eski guncellemeye almis olursun sıkıntı kalkar

Deniycem teşekkür ler
Oldu çok teşekkür ederim

JackDani

Üye
Acil sorum var klan savaşlarında gözcülük yap diyince adamın farming düzeni çıkıyor lütfen yardımcı olur musunuz savaş başlamak üzere ben adamın klan düzenine saldırmak istiyorum sandbox on yapınca düzen gidip farming düzeni yani normal düzeni geliyor adamın klan düzeni değil ne yapmam lazım teşekkürler..

mgo26

mgo26

Üye
Acil sorum var klan savaşlarında gözcülük yap diyince adamın farming düzeni çıkıyor lütfen yardımcı olur musunuz savaş başlamak üzere ben adamın klan düzenine saldırmak istiyorum sandbox on yapınca düzen gidip farming düzeni yani normal düzeni geliyor adamın klan düzeni değil ne yapmam lazım teşekkürler..
Klan haritasi uzerinden yapiyorsun demi eyer eskiden yapiyor simdi olmuyorsa eski guncellemeye al oyunu yukarida foto var ona göre yap

JackDani

Üye
Bir saniye gösteriyorum
Klan haritasi uzerinden yapiyorsun demi eyer eskiden yapiyor simdi olmuyorsa eski guncellemeye al oyunu yukarida foto var ona göre yap
bu şekilde lütfen yardımcı olun

mgo26

mgo26

Üye
Bir saniye gösteriyorum
bu şekilde lütfen yardımcı olun
Hocam çözümünü buldunmu ayni sorun bendede var

farukcemlek

Üye
Yav ben s4 mini kullaniyorum ve cihazimda rootlu ama play storeye xmodgames yazinca cikmiyor farkli seyler cikiyor bende internetten apk sini indirdim oyunu installed de yaptim acildi ama search switche basinca hicbisi yapmiyor ve herkezden farkli get trophy falan da diyor ama program calisiyor cunku sahte saldiri yapabiliyorum ama miktar yazip search switche basinca hicbi degisiklik olmuyir kalkani da kirdim hicbi fayda yok lutfen yardimci olun kafayi yicem :-(

mgo26

mgo26

Üye
Yav ben s4 mini kullaniyorum ve cihazimda rootlu ama play storeye xmodgames yazinca cikmiyor farkli seyler cikiyor bende internetten apk sini indirdim oyunu installed de yaptim acildi ama search switche basinca hicbisi yapmiyor ve herkezden farkli get trophy falan da diyor ama program calisiyor cunku sahte saldiri yapabiliyorum ama miktar yazip search switche basinca hicbi degisiklik olmuyir kalkani da kirdim hicbi fayda yok lutfen yardimci olun kafayi yicem :-(
Hocam o sıkıntı guncelleme yuzunden yukaridaki arkadasa yazdim xmodgamesi ac clash of clansa tikla sag altta histori ye tikla assagidada resimdeki guncellemeyi yükle o zaman olur

Üst Alt