maxicep resmi uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
maxicep resmi uygulamasi
arkadaslar maxicep in resmi uygulamasini istiyoruz ayni facebook gibi bildirimler gelsin her islemi ordan yapalim bana tapatalk demeyin size soruyorum Maxicep in resmi uygulamasi olsa iy olmaz mi adminlerimizden cevap bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: firostr

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yapılacaklar arasındaki yerini koruyor daha önce de belirtmiştik. Windows Phone için mevcut ancak diğer sistemler için çalışmalar sürüyor. Konu ile ilgili sonucu zamanı geldiğinde @Ozan admin açıklamasını yapacaktır.

keyifli forumlar

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, PROEXSERT ve Serhan
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
Yapılacaklar arasındaki yerini koruyor daha önce de belirtmiştik. Windows Phone için mevcut ancak diğer sistemler için çalışmalar sürüyor. Konu ile ilgili sonucu zamanı geldiğinde @Ozan admin açıklamasını yapacaktır.

keyifli forumlar
saol beklemedeyiz :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Boşuna beklemeyin derim kurun tapatalk bakın keyfinize.

Saygılar.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
yok kardesim ben bekleyecem :)
Daha önce birçok kez denendi tutmadı ondan söyledim. Zaten şuan ki forumun akıbeti için vahim bir durum var. Her girdiğimde aynı üyeler sabit yorumlar. Şahsen yönetici olsam bu işe bir son koyardım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
her platforma yapılacağını söylemişti, bunun zamanı ile ilgili hiç bilgi verilmedi :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Daha önce birçok kez denendi tutmadı ondan söyledim. Zaten şuan ki forumun akıbeti için vahim bir durum var. Her girdiğimde aynı üyeler sabit yorumlar. Şahsen yönetici olsam bu işe bir son koyardım.
Bu senin görüşün Mehmet kardeşim bizim açımızdan her gün kendini yenileyen ve gelişen bir Mobil Portal olmaya devam ediyoruz. Bu işi sonlandırmak, amacını yitirmiş kişilere özgü olabilir. Bizler ve beraber olduğumuz değerli üyelerimiz ile daima büyüyerek gelişerek yolumuza devam edeceğimizi meraklı çevrelere saygı ile duyururuz.

Keyifli Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Son derken bitirmek anlamında demedim :D Dur, artık gelişme zamanı gibisinden. :)

SHS

SHS

Üye
Daha çok bekleriz

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve -Börteçine-
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Olsa hiç fena olmaz

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İnşallah arkadaşlar bizlerde sizlerin keyifli dakikalar geçirmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
abi yapiyonuz ondan supemiz yok da iste insan oglu hep fazlasini istiyoruz

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
şuana kadar yapılan resmi uygulama ? :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Bu yıl Ana sayfadaki ciddi değişimin ardından, android ve ios yazılımlarına da yatırım yapacağız.

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Allah gönülden çalışan kalpleri aydınlatır . Biri çizer . biri strip yazar . Bir simgeleri hazırlar icon lar vs. Biri de sunucular ve yönlendirme hal eder .

ismail

ismail

Üye
Bu yıl Ana sayfadaki ciddi değişimin ardından, android ve ios yazılımlarına da yatırım yapacağız.
Sitenin en alt kısmında sitenin saati yazabilir mi saniye gösterecek şekilde :) son saniye mesajları yollamak istiyorum :)

Ozan

Ozan

Admin
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Nextman

Üst Alt