Çeşitli Süper Java Uygulamalardan Birkaçı ( Açıklamalı )

Sponsorlu Bağlantılar

funcey

funcey

Üye
emeğe saygı teşekkürler ....

Fear233

Üye
teşekkürler

FIRKAN

Üye
:sn:arkadaşlar bunları tamamen kendim tek tek seçtim.kendi uploadımdır.yani alıntı değildir.süper programlar var içinde istiyorsanız biraz bahsediyim size içinde olan uygulamalar şöyle:

bluetooth dosya yönetici:ewt arkadaşlar bununla bluetooth destekli telefonların dosyalarını yönetebiliyorsunuz.(çok güzel ben şahsen çok eğleniyorum)
ebuddy tr beta:buda msn programı tr destekli az kontör yer şahane bir program
fart o matic:buda milleti işletmye birebir program bu saniye ayarlıdır saniyeyi yada dk'yı ayarlayıp bekleyin ve görün tuhaf sesler çıkacaktır.anlarsınız gaz sesi gibi.
google maps:buda harita pogramı gprs ister ama emin olun çok güzel yol tarifi de var.sokağa kadar girebiliyorsunuz.
java dosya yönetici:buda adı üstünde dosya yönetici
nimbuzz msn:buda msn programı ama bunda chat odasına bağlanabiliyorsunuz ve msn gelen kutusuna bakabiliyorsunuz.(ben bunu kullanıyorum)
opera mini 4.1 beta tr:buda opera mini tr destekli internet tarayıcısı çok güzel gerekten.
windows media player:gerçek windows media playeri gibi.(yatay ekranlıdır)

:oke:arkadaşlar güle güle kullanın süper temalar yukarıda bahsettiğim gibi eşsiz programlardır.
sadece sizden istediğim bi teşekkür LÜTFEN EMEĞE SAYGI BUNU ÇOK GÖRMEYİN.....!:sn:
tskk

alexandersevkay

Üye
Tskrlr

muho2695

Üye
Eline Sağlık Kardeşimm...

ahmetensar123

Üye
saool kardeş

erhan7716

Üye