Kilo Alma !

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Kilo Alma !
Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım 48 Kiloyum Ailem ile aynı şeyleri yiyoruz Onlar kilo alıyor ben bi türlü şişmanlayamadım Cılız kaldım çaresizim Hangi doktara çıkmalıyım (Biliyorum Kalorili yiyecekler ye diyeceksiniz ama ben doktora çıkmak istiyorum) Hangi doktora çıkmalıyım ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Spora git.

• Beğen
Tepkiler: Darqos
hikmet366

hikmet366

Üye
:cool Doktora Gözük Derim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Spora git hem ordaki sağlıkçılar sana Beslenme yazar hemde kas yaparsında kas dediğim abartı olmadan sonuçta gelişim çağı dedikleri yerdeyiz :ehe

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Doktara gideceğim Ve Kas yapma için ağırlık kaldırma aletı alacağım ;) Sağolun bilgileriniz için

furkankaya559758

Üye
Bence spor salonuna da yazıl. Böylece iyi bir vücudun da olur.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
hayatından şekeri çıkar, iştah keser...
REZENE ÇAYI al şekersiz iç...
spor yap...
ve zamanla iştahının açıldığını göreceksin...

• Beğen

Nevarres

Üye
Düzensiz yemek yiyorsan kilo alman imkansız. Bende kilo alamıyorum ama düzenli bir yemek 12 kilo almamı sağladı 8 ay gibi bir sürede.

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
EywAllah

SHS

SHS

Üye
Öğün atlama, protein ağırlıklı beslen, spora git

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Kilo bence yerinde, sağlığını tehdit edecek derecede zayıf olmadığın için doktorlar sana düzenli beslenme önerisinde bulunup gönderecektir. Ben 55 kiloydum gayet sağlıklıydım evlendikten sonra 75 kilo oldum oturduğum zaman yerimden kalkamıyorum :D kilo demek sorun dmeek. Aynaya baktığında kendini kötü hissediyorsan yeterli beslenme + spor yapacaksın ilaçlar sana kilo aldırmaz.

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Kilo bence yerinde, sağlığını tehdit edecek derecede zayıf olmadığın için doktorlar sana düzenli beslenme önerisinde bulunup gönderecektir. Ben 55 kiloydum gayet sağlıklıydım evlendikten sonra 75 kilo oldum oturduğum zaman yerimden kalkamıyorum :D kilo demek sorun dmeek. Aynaya baktığında kendini kötü hissediyorsan yeterli beslenme + spor yapacaksın ilaçlar sana kilo aldırmaz.
Bana 10 kilo lağzım ,Ben Yemek yiyorum ama alamıyorum , Düzensiz besleniyorum

xqz5

Üye
Bundan 4 sene önce max.65kg olan biriydim. Kilo almak için inat ettim. 1-1.5 ay gbi zaman diliminde 80 kg yi gördüm. Spor felan yapmadım tek yaptığım yemekti. Ama duzenli şekilde aynı şekilde yedim. Yaz ayında evdeydim o zaman sabah kahvaltıyı 10.11 gbi yapardım. İkindi vakti dışarıda döner-dürüm yerdim. Snra evde akşam yemeği. En son gece yatarken birşeyler atıştırıp yatardm (genelde makarna). Bunu hic aksatmadan yaptım. O gunden bu yana en düşük oldugum kilo şu an 76kgyum o da hasta oldum iştah yok ondan. Benim yaptgm manyaklık olabilir arkadaşların dediklerni yap ôncelikle sen. Benm yaptgm sekilde her tarafin yağ bağlar:)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N