Araba tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Araba tavsiyesi
Arkadaşlar 15.000 - 20.000 lira arası hangi araçlar alınabilir? Benim en çok hoşuma gidenler 206,Stilo,Fiesta,Alfa Romeo 147. Peugeot 206ya kütük gibi , Stiloya güzel fakat sıkıntılı, Fiestaya yedek parçaları pahalı diyorlar. Alfa Romeo 147 güzel fakat bu rakamlara almak zor gibi. Özellikle stilo çok hoşuma gidiyor ama sıkıntılı araç denilmesi biraz araçtan soğutuyor. Bu arabaları kullanan veya başka araç tavsiye edebilecek biri var mı? :)

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Updullah Rose

oznkrts

oznkrts

Üye
Ben o saydıklarınızdan fiyestayı tercih ederdim

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ben o saydıklarınızdan fiyestayı tercih ederdim

Fiesta bencede güzel fakat 20 bine bulabilir miyim şüpheli. Bir de dediğim gibi yedek parçası pahalı. Yoksa benimde ilk tercihin fiesta

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Fiesta :oke:

• Beğen
Tepkiler: MetQ7
oznkrts

oznkrts

Üye
Aslında fiyatlar o saydıkların için çok pahalı clioların fiyatı daha uygun bence hemde aynı fiyata 2012 model bulabiliyorsunuz 20 25 milyar para verip 10 yıllık araba almak çok mantıklı gelmiyor bana

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Aslında fiyatlar o saydıkların için çok pahalı clioların fiyatı daha uygun bence hemde aynı fiyata 2012 model bulabiliyorsunuz 20 25 milyar para verip 10 yıllık araba almak çok mantıklı gelmiyor bana

Ford fiesta 1.4 tdci comfort 18 bine bulabilirim gibime geliyor bugün araştırdım biraz. Clioların son modelleri hoşuma gidiyor ama onlarda çok pahalı. Birazcık hırçın bir araba bakıyorum aslında:) gerçi acemilik arabam olcak fazla hırçın bişey beni zarara sokabilir ama yinede aile arabası almak istemiyorum :)

oznkrts

oznkrts

Üye
Ford fiesta 1.4 tdci comfort 18 bine bulabilirim gibime geliyor bugün araştırdım biraz. Clioların son modelleri hoşuma gidiyor ama onlarda çok pahalı. Birazcık hırçın bir araba bakıyorum aslında:) gerçi acemilik arabam olcak fazla hırçın bişey beni zarara sokabilir ama yinede aile arabası almak istemiyorum :)
18 binlik Arabanın hırçını olmaz yeni kasa Clioyu 25 den bulursun gibime geliyor digerlerine göre elden çıkardığında hem daha çabuk gider hemde daha konforlu digerlerine baktım da adamlar 12 senelik araca 26 istiyor piyasa çok kötü bende bi Yamaha r1 tarzı motor bakıyorum

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
alfayi araştır bi ıstanbul ankara gibi yerlerde kesine yakın çıkar

__xXx__

__xXx__

Üye
alfa romeo pek önermem ben sık arıza veren bir araba o fiyat aralığında corsa yada clio öneririm bende corsalara bak derim

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ford Fiesta.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
aynen kararımı değiştirdim alman al corsa iyi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Al bi opel corsa bak keyfine benim okadar param olsa biraz daha ekler usstune megane 2 alirdim

Üst Alt