3D türkçe fim nereden bulabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Üstat dusuncen cok guzel , yanliz daha once hic yapmadim boyle bisey bildigin film indirebilecegimiz yabanci torrent sitesi varsa paylasirmisin? Ve turkce ses dosyasini nasil ayri bulacaz :s eger bulursak hangi programla gomecez ? Biraz aydinlatirsan cok sevinirim.

Bende Teknosa dan aldim boyle bisey varsa degerlendirecem , yakin zamanda gidip sorarim

Abi öyle bişey yasal olarak yapamazlar. Mağazayı kapatırlar yüklü miktardada ceza alırlar. Şimdi yabancı müzik bile çalmak istesen müyap para alıyor.
Üstat dusuncen cok guzel , yanliz daha once hic yapmadim boyle bisey bildigin film indirebilecegimiz yabanci torrent sitesi varsa paylasirmisin? Ve turkce ses dosyasini nasil ayri bulacaz :s eger bulursak hangi programla gomecez ? Biraz aydinlatirsan cok sevinirim.

Bende Teknosa dan aldim boyle bisey varsa degerlendirecem , yakin zamanda gidip sorarim

Abi öyle bişey yasal olarak yapamazlar. Mağazayı kapatırlar yüklü miktardada ceza alırlar. Şimdi yabancı müzik bile çalmak istesen müyap para alıyor.

caca41

caca41

Üye
rica ederim aklına takılan oldukça sorabilirsin :)
Dostum 3d filmlerle cok aram yok tv yi alali iki yil oldu ve babam hala soylenip.duruyo bi izletmedn diye :) yazilari okudugum kadariylada bi cogunu izlemissin onerebilicegin film ve sitesi ve hatta bu dublaji nerden bulucagim nasil gomecegim bu konuda yardimci olursan sevinirm :)

melik78

Üye
nazilliye yolun düşerse vereyim elimde 40 tane 3d film var 15 tane de imax ın belgeseli var :) tavsiyem torent kullan kardeşim 3d filmlerin boyutu büyük olur en az 8-10 gb tan başlar yani normal sitelerden indirmesi sıkıntılı ve çok uzun sürüyor. benim yöntemim yabancı torentten orjinal dilli filmi indiririm çünkü yabancı torentlerden çok hızlı iniyo ve pause yapıp istediğin zaman devam edebiliyosun, daha sonra indirdiğim filmin türkçe ses dosyasını indirip programla filmin içine gömerim. bu yöntemle kısa sürede film elinde oluyor. Ha ben bu yöntemle uğraşmam yapamam diyosan google dan 3d film indir diye aratacaksın bi sürü site var bu konuda oralardan indireceksin ama bi part 2gb a yakın oluyo onlarıda turbobit gibi sitelere upload ediyolar oralardaki indirme hızını biliyosun bi part nerden baksan 5 saatte inecek pc nin baya bi açık kalması gerekir :) ama torentten 5 saatte filmin tamamını indirebiliyosun.

Nazilli'nin neresindesin?Dükkanın var mı?

phasan

phasan

Üye
3d flim izlemek güzel oluyor

phasan

phasan

Üye
Bende arıyorum nerden bulabiliriz

Üst Alt