Öneri WhatsApp 'tan Engellenme

Sponsorlu Bağlantılar

Sizi hiç WhatsApp engelledi mi?

• Kullanılan toplam oy
    9
mertarslang

mertarslang

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp 'tan Engellenme
Merhaba arkadaşlar :) , öncelikle WhatsApp+ Plus dediğimiz uygulamayı kesinlikle yüklemeyin. Neden diye soracak olursanız, WhatsApp+ Plus kullanan kullanıcıları orjinal WhatsApp tarıyor ve onlara ilk kez yapmalarına karşın 24 saatlik bir ban yani "Kullanıcı ihlali yaptığınızdan dolayı WhatsApp 'a belirli bir süre için erişiminiz engellenmistir. Kalan süre:"
Gibi mesajlar alıyorsanız büyük ihtimalle sizde WhatsApp+ Plus 'ın kurbanlarından birisinizdir. Öncelikle, süreyi erkenden bitirmek gibi bir seçenek yok. Orda belirtilen süreyi -genellikle 24 saat- bitmesini beklemelisinizdir. Şahsen kendi başıma gelen bir olaydır. Tekrardan engel yememeniz için Play Store 'dan orjinal uygulamayı indirmelisiniz. Ben WhatsApp+ Plus 'ı yalnızca ios7 theme yapmak için indirmiştim gayette güzeldi. Tema dışında bir çok özelliğide vardı. WhatsApp ikinci tik gizleme okundu tikini gizleme devamlı çevrimiçi olma yads devamlı çevrimdışı olma ve wp widget ları gibi birçok enfes özellik fakat yasal olmadığından ikinci kez kullanisinizda belki hic açılamayabilir ben 3 ay kullandım. Kullanmak veya kullanmamak size kalmış fakat ben size öneririmki bu adi insanların saçma oyunlarına gelmeyin. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Bunlarda görseller ilk baştaki WhatsApp+ Plus 'a ait ikinci görsel ise Orjinal WhatsApp 'a.:alkis

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: caca41

caca41

caca41

Üye
Faydali tesekkurler hep yuklemeye yeltendim ne hikmetse her seferinde eski surumune denk gelmistm yuklenmemisti bidaha da ugrasmam

• Beğen
Tepkiler: mertarslang

Aslanleo75

Üye
3 aydır kullanıyorum öyle bişeye rastlamadım neyse rastlayana kadar devam : )

Son düzenleme:
mertarslang

mertarslang

Üye
    Konu Sahibi
Faydali tesekkurler hep yuklemeye yeltendim ne hikmetse her seferinde eski surumune denk gelmistm yuklenmemisti bidaha da ugrasmam
Benim tavsiyem yüklememenden çünkü bende 3 ay kullandım fakat WhatsApp, Facebook Inc. üzerinden kontrol erişimi verildi yükleme bence.
3 aydır kullanıyorum öyle bişeye rastlamadım neyse rastlayana kadar devam : )
Biliyorsun ki, WhatsApp 'a Facebook entegrasyonu geldi. Bundan dolayı, bilgilere erişimek, geliştiriciler tarafından çok daha kolay oldu. Bundan dolayı sistemde fark edilirse 24 saatlik ban yiyebilirsin.

eren2934

eren2934

Üye
Whatsapp + reborn olarak yeniden cikti ve banlanmaya karsi korumali.oncekini kullanirken banlandim.sure gecti bunu yukledim su an sorun yok

mertarslang

mertarslang

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen birçok özelliği olmasına rağmen riske girmeye değmez kardeşim :)

eren2934

eren2934

Üye
Şahsen birçok özelliği olmasına rağmen riske girmeye değmez kardeşim :)
Risk dediginiz bir gun daha banlanmak.banlandiktan sonra whatsapp + u yeniden yuklemeye calistim orijinal uygulamayi yukleyiniz hatasi verdi.reborn surumunu yukledim ban sikintisi kalmadi.su anda risk yok ama ilerde onlem alirlarmi bilmem

mertarslang

mertarslang

Üye
    Konu Sahibi
Risk dediginiz bir gun daha banlanmak.banlandiktan sonra whatsapp + u yeniden yuklemeye calistim orijinal uygulamayi yukleyiniz hatasi verdi.reborn surumunu yukledim ban sikintisi kalmadi.su anda risk yok ama ilerde onlem alirlarmi bilmem
Biliyorum onu gördüm bansiz versiyonu yapmışlar ama sence WhatsApp bunu bulamaz mi? Tabikide bulur. Biraz zaman alır ama bulur.
Ve ayrica bir gün daha banlanmiyorsunuz haberiniz olsun. Hesap süresiz bir şekilde banlaniyor

eren2934

eren2934

Üye
Birgun ban atip orjinal yazilimi yuklememizi istiyordu uygulama.bu isleyisimi degistirdiler?eger degistirmedilerse sizin yanlisiniz var

SHS

SHS

Üye
WhatsApp plus ın da yeni sürümleri çıktı ban almayan :D

eren2934

eren2934

Üye
O zaman taktir allahtan deyip zamana birakiyorum :)