Nvidia Shield Tablet Mi PS Vita Mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
Nvidia Shield Tablet Mi PS Vita Mı ?
Herkese iyi forumlar ! Elimde belirli bir bütçe ve ikilemde bırakan iki cihaz var .Şimdi elimde lg g2 16 gb lık cihaz var ve bu cihazda deli gibi oyun oynuyorum sonra acaba bir tablet mi alsam dedim ve nvidia shield tablet i düşündüm sonra aynı fiyata ps vita alabilirim dedim.Çeşitili incelemeler okuduğum zaman şöyle bir kanıya vardım

PS VITA Alırsam:
Tablete göre daha ucuza kaparım
Oyunlar daha pahalı ama daha kaliteli
Gelecek vaad etmesi (?)
K1 işlemcisi bundan daha iyi

TABLETİ Alırsam
Amazondan almam gerek uzun hikaye gümrükten geçer mi (?)
Daha çok para öderim
Uzun vadeli bir işlemcili bir tablet almış olurum
Google Play de akarım
Sonynin oyunları kadar kaliteli oyunlar oynamamış olurum bkz god of war ,little big planet

Her türlü tavsiyeye ihtiyacım var Şimdiden çok teşekkürler

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ps vita oyunlarını internetten indirip atabilirsin kardeşim. Kesinlikle ps vita diyorum başka da bişey demiyorum

• Beğen
Tepkiler: batudinho39
batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler yorumun :) icin peki neden shield degilde ps vita biraz aciklarmisin ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ps vita yı kolay hackleyebilir orjinal oyunları rahatlıkla internetten indirip yükleyebilirsin kardeşim.

• Beğen

fnldstntn

Üye
İlk olarak PS Vita kırılmadı bu yüzden oyunları internetten indirip oynayamazsınız... ikinci olarak elinizde hâli hazırda bir android cihaz var ve oyunların tamamını G2 de iyi bir şekilde oynayabiliyorsunuz farklı bir deneyim için PS Vitayı alabilirsiniz fakat mevcut oyunları iyi araştırmanızı tavsiye ederim sonra hayal kırıklığına uğramayın... Ayrıca Nintendo 3DS gibi farklı el konsollarına da bir göz atmanızı tavsiye ederim...

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
İlk olarak PS Vita kırılmadı bu yüzden oyunları internetten indirip oynayamazsınız... ikinci olarak elinizde hâli hazırda bir android cihaz var ve oyunların tamamını G2 de iyi bir şekilde oynayabiliyorsunuz farklı bir deneyim için PS Vitayı alabilirsiniz fakat mevcut oyunları iyi araştırmanızı tavsiye ederim sonra hayal kırıklığına uğramayın... Ayrıca Nintendo 3DS gibi farklı el konsollarına da bir göz atmanızı tavsiye ederim...
Ben kırıldı demedim ki elbet kırılacak ve bu dediklerim olacak. Fazla sürmez bu arada kırılması

fnldstntn

Üye
Ben kırıldı demedim ki elbet kırılacak ve bu dediklerim olacak. Fazla sürmez bu arada kırılması
PS Vita çikalı uç yıldan faza süre geçti ve hâlâ kırılamadı bundan sonra da kırılacağının garantisi yok... Ayrıca insanları bu şekilde korsana (suça) yönlendirmeniz hiç doğru değil...

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi

God of war collection,resistance,little big planet ,call of beni baya oyalar zaten oyunlar acisindan sorun yok mesela fifa 15 oyun motoru 14 e gore baya gelisti ama oynanis ps vita da cok değişmemiş( fakat hala guzel orasi ayri) ps vitanin piyasa ömrü daha var mi acaba beni o biraz endiselendiriyor...

Ps vita yı kolay hackleyebilir orjinal oyunları rahatlıkla internetten indirip yükleyebilirsin kardeşim.

Yorumun icin sagolasin ibre ps vitaya döndü baya ;)

fnldstntn

Üye
PS Vitamin geleceği pek yok yani alırsan ilerde satmakta zorlanabilirsin ve bağımsız oyun geliştiricileri dışında artık pek yeni oyun çıkmıyor... Sonynin PS now diye bir servis tanıttı ve bu PS vitaya da gelecek sanırım bu sayede birçok oyunu internet üzerinden stream ederek oynayabileceksin fakat Türkiyeye ne zaman gelir bilinmez...

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
PS Vita çikalı uç yıldan faza süre geçti ve hâlâ kırılamadı bundan sonra da kırılacağının garantisi yok... Ayrıca insanları bu şekilde korsana (suça) yönlendirmeniz hiç doğru değil...
Yahu bırakın bu korsana hayır ayaklarını arkadaş ya. Sanki siz hiç kullanmıyorsunuz. Bu suçu çok işledim ben hani cezası nerde :D Neyse Bende psp var vita hakkında az çok bilgim var fakat sony elini çekeceğini duyurdu bu da kırılması demek yakın zamanda

• Beğen
batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
PS Vitamin geleceği pek yok yani alırsan ilerde satmakta zorlanabilirsin ve bağımsız oyun geliştiricileri dışında artık pek yeni oyun çıkmıyor... Sonynin PS now diye bir servis tanıttı ve bu PS vitaya da gelecek sanırım bu sayede birçok oyunu internet üzerinden stream ederek oynayabileceksin fakat Türkiyeye ne zaman gelir bilinmez...

Peki sony nin kendine has oyunlari cikmaya devam edecek mi mesela motor storm crash bandicoot gibi birde online oynama acik mi oyunlarda call of duty ghosts ,killzone gibilerinde acaba ? Ve oyun disinda sundugu extra deneyimleri var mi acaba son olarak ikinci el mi alayim sifira para mi vereyim ?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Al nvdia gitsin

0MG90

0MG90

Üye
Bence tableti al. Hem oyun yüklemesi falan kolaylaşır hemde tablet yani internette gezmek falan daha kolay.

fnldstntn

Üye
Yahu bırakın bu korsana hayır ayaklarını arkadaş ya. Sanki siz hiç kullanmıyorsunuz. Bu suçu çok işledim ben hani cezası nerde :D Neyse Bende psp var vita hakkında az çok bilgim var fakat sony elini çekeceğini duyurdu bu da kırılması demek yakın zamanda
Kullandım kullanmadım değil ama artık hiçbir oyunu, uygulamayı veya müziği korsan olarak kullanmıyorum...PC de humblebundle tarzı kampanyaları takip edip ucuza birsürü oyun aldım ayrıca androidde de amazon appstore hergün ayrı bir uygulamayı bedava veriyor, biraz takiple birçok oyun ve uygulamayı bedava veya çok düşük fiyata aldım... Ayrıca müzik için de Spotify kullanıyorum...
Peki sony nin kendine has oyunlari cikmaya devam edecek mi mesela motor storm crash bandicoot gibi birde online oynama acik mi oyunlarda call of duty ghosts ,killzone gibilerinde acaba ? Ve oyun disinda sundugu extra deneyimleri var mi acaba son olarak ikinci el mi alayim sifira para mi vereyim ?
Bildiğim kadarı ile Sony yeni oyun çıkarıp çıkarmayacaklı hakkında bir duyuru yapmadı... ikinci el almaya güvenirim diyorsan alabilirsin, sana daha uygun fiyata gelmiş olur oyunlarla birlikte... Ekstra deneyim konusunda pek birşey söylemem hiç kullanmadım, ama BSC te girip incelemeleri izleyebilirsin bir tane ilk çıkan bir tane de alım versiyonu için inceleme var, ayrıca hangi oyunların duyurulduğuna da oradan bakabilirsin... Nvidia Shield alırsan telefonundan tek farkı ekran büyüklüğü, hızı ve kalitesi olur ama tekrar aynı oyunları oynarsın bir tek nvidia ya özel Portal ve Half Life var fakat bildiğim kadarı ile ufak bir uğraşla bütü android telefonlarda oynanan biliyorlar...

Üst Alt