İpucu nokıa lumıa 820 menu ısıkları yanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
nokıa lumıa 820 menu ısıkları yanmıyor
lumıa aldım bugun ısıkları yanmıyor sadece benımkınde mı boyle yoksa hepsımı boyle forumlarda baktım l520 l920 l625 l620 lerde de yanmıyor

csll

csll

Üye
lumıa aldım bugun ısıkları yanmıyor sadece benımkınde mı boyle yoksa hepsımı boyle forumlarda baktım l520 l920 l625 l620 lerde de yanmıyor

sadece ışıkları yanmayan model lumia 625 tir onun dışında diğer tüm modellerin tuş ışıkları mevcuttur ve yanmıyorsa bi problem var demektir

Lumia 625 ile MaxiCep Windows Phone uygulamasından gönderildi.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
sadece ışıkları yanmayan model lumia 625 tir onun dışında diğer tüm modellerin tuş ışıkları mevcuttur ve yanmıyorsa bi problem var demektir

920 mım var bendede yanmıyo dedı cocukda o kadar onemlı bişey değil benım için

win8l

Üye
Arkadaşlar ışığın yanması için pil tasarrufunun kapalı olması ve karanlık bi yerde bulunmanız gerekli

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Yoo 625'te hiç yanmıyor :D

Heimdalll

Heimdalll

Üye
lumia 620, tasarruf kapalıyken her daim yanıyor

win8l

Üye
Karanlıktaysan yanar. Işığın yanması için soylediğim iki nedenden birisinin olması lazım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ArMaGeDdOn_87

Üye
920 de ışıklar açık

meg1ddo

meg1ddo

Üye
520 de isiklar yok, ayarlar->ekran->pil koruyucusu parlakligi 'kapali' yap, isiklar yanacaktir.

Shamer

Shamer

Üye
Merhaba arkadaşlar.

Buradan buyrun.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
zaten verdım telefonu sarjı bakımından olsun kamera bıle dıscoveryde daha ıyı ya dıscovery alıyorum yarın sizce 820 sarjı duzelırmı onu ısıtiyorum da bılen varmı ?

Shamer

Shamer

Üye
Şarjında ne gibi problem var ki?

zaten verdım telefonu sarjı bakımından olsun kamera bıle dıscoveryde daha ıyı ya dıscovery alıyorum yarın sizce 820 sarjı duzelırmı onu ısıtiyorum da bılen varmı ?

aar_24_4

Üye
Arkadaşlar ayarlar pil mil işe yaramıyor. Telefonu söktüm tuş ışıklarına 1.5 v verdim ışıklar yanıyor sorun yok ancak telefonda yanmıyor. (dokunmatiği kırıldı değiştirdim arıza kırıldığı zaman oldu anakartında bi sorun yok zaten aldığı darbede büyük bi darbe değildi zaten)

can1516

can1516

Üye

L520 bende de yanmıyor bilgin olduğuna emin misin?

csll

csll

Üye
7 ay önce de yanlış bilgi şuan da yanlış bilgi

Kardeş ben 7-8 ay önce android platformundan geçtim wp ye ve aldığım ilk cihaz lumia 625 ti.O zamanlar diğer lumia cihazları internetteki resimleri ile biliyordum. 7 aylık konuyu hortlatıp durma hadi sana iyi forumlar

Son düzenleme:

enlucky

Üye
1320 de de ışıklar yanmıyor

Üst Alt