[Liste] Sailfish OS Portlanan Cihazlar

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yok çünkü :)

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
Birde Symbianlara Yukleyebilinse tadindan yenmez :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 exynosta uini os ve miui os var ama salfishinde onlardan pek bir farkı yokmuş gene bir Çin kurmacasına benziyor.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
bi Nexus 4 gördüm sanki :ehe :ehe :ehe aslında kurup 1 hafta falan denemek güzel olurdu ama benim en çok kullandığım şeyler çalışmıyormuş henüz :(

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Birde Symbianlara Yukleyebilinse tadindan yenmez :)
mümkün değil :)
Note 3 exynosta uini os ve miui os var ama salfishinde onlardan pek bir farkı yokmuş gene bir Çin kurmacasına benziyor.
çinli değil fin firması :) işletim sistemi meego'nun devamı :)
bi Nexus 4 gördüm sanki :ehe :ehe :ehe aslında kurup 1 hafta falan denemek güzel olurdu ama benim en çok kullandığım şeyler çalışmıyormuş henüz :(
evet android uygulamalarını sailfish çalıştırıyor ama android cihazlara yapılan portlar çalıştıramıyor :) umarım ilerde çözülür

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

evet android uygulamalarını sailfish çalıştırıyor ama android cihazlara yapılan portlar çalıştıramıyor :) umarım ilerde çözülür

Benim kastim uygulamalar değil bluetooth vb şeyler

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye

Nokia Symbiani Acik kaynak olarak biraksa zaten kesmis destegi bari birsksin elimizdeki yle faydalanmaya calisalim(tabi oluyorsa)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
olurduda başka şirkete sattı :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
evet :)

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
belki ilerde guncelleme fln.

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
Aynen bu Haberi bu sabah gordum. Belki geri gelir 2016 yi bekliyoruz Microsoft suz cikaracagi ilk cepi alacam

Üst Alt