3 Laptop Arasında Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

YOLLKAN

Üye
    Konu Sahibi
3 Laptop Arasında Kaldım

Pil ömrü fazla olsun istiyorum.

rimex

Üye
bu hepsinden daha iyi

ByKatre

ByKatre

Üye
fiyata gire verdigin pc ler cop yaw x550ln xo012d oneririm 1650 civarinda bulursun hocam zorla butceyi rahat edersin

rimex

Üye
hmm bi bakayım

ByKatre

ByKatre

Üye
ln demisim jk olacak. x550jk xo012d pardon :)

rimex

Üye

rimex

Üye

• Beğen
Tepkiler: YOLLKAN

rimex

Üye
ö.d

ByKatre

ByKatre

Üye
kesinlikle o fiyata gt 820 lik bir sey alma kardesim cop olur. 200 daha koy 1600 civar dedigim pc ye bak pisman olmazsin
gercekten arastirmadiginiz pc leri onermeyin hp isinir memnun kalmazsin kardesim ekran karti da cop bu arada amd de onermem ustteki lenovoda biraz arastirip oneride bulunun dedigim bilgisayarda i5 h islemci varken senin verdiklerinde hep u yazik verilen paraya biz bu isin icindeyiz surekli

rimex

Üye
1500 tl civarinda en iyi pc lerden dedigin gibi biraz arttirabilse cok daha iyi pc alır

YOLLKAN

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle o fiyata gt 820 lik bir sey alma kardesim cop olur. 200 daha koy 1600 civar dedigim pc ye bak pisman olmazsin
[DOUBLEPOST=1422525381]
Kredi kartı limitim 1500 olduğundan alamıyorum.
[/DOUBLEPOST]gercekten arastirmadiginiz pc leri onermeyin hp isinir memnun kalmazsin kardesim ekran karti da cop bu arada amd de onermem ustteki lenovoda biraz arastirip oneride bulunun dedigim bilgisayarda i5 h islemci varken senin verdiklerinde hep u yazik verilen paraya biz bu isin icindeyiz surekli
Ben bilgisayarda oyun oynamayacağım. Ama aldım mı da 6 sene kadar kullanabileceğim bir öğrenci bilgisayarı istiyorum.
1500 tl civarinda en iyi pc lerden dedigin gibi biraz arttirabilse cok daha iyi pc alır
Kredi kartı limitim 1500 tl

ByKatre

ByKatre

Üye
bak kardesim gercekten oyun oynamasan bile islemcinde iyi olur 4210u ule 4200h arasindaki fark daglar kadar :) butceyi cok az daha zorlayabilirsen rahat kullanirsin..

Üst Alt