Uygulamaların müziği kapatması sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamaların müziği kapatması sorunsalı
Bazı uygulamalar arkada çalan müziği kapatıyor Dream League Soccer ve Score! vs. Bahsediyorum (Bu iki uygulamanın yapımcısı aynı zaten.) Instagram'da bir video çıkıyor kendi kendine oynamaya başlıyor video bitince ses tuşuna bir basıyorsun müziği durdurmamış Insider'da yaptığımız gibi kapatmış kökten (Bari durdur ben açayım tekrar allahsız :D )

Özellikle dream league oynarken müzik dinlemek istiyorum.
Sanırım bazı uygulamalar kendi sesleri için müzik çaların kullandığı kanalı kullanıyor. Bunu iptal etme olanağımız var mı? Bilgisayardan müzik açıyorum oyun oynarken. Telefondan açabilsek keşke.

rawkid

rawkid

Üye
Buyuk ihtimalle rami temizlemek icin kapatiyordur. Uygun bir gorev yoneticisi ile muzik uygulamasini istisna olarak secin. Oyuna girdikten sonra rami o programla temizleyin. Buyuk ihtimal kapanmaz muzik uygulamasi

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Buyuk ihtimalle rami temizlemek icin kapatiyordur. Uygun bir gorev yoneticisi ile muzik uygulamasini istisna olarak secin. Oyuna girdikten sonra rami o programla temizleyin. Buyuk ihtimal kapanmaz muzik uygulamasi

Wp bolumundeyiz o.o

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Büyük ihtimalle rami temizlemek için kapatıyordur. Uygun bir görev yöneticisi ile müzik uygulamasını istisna olarak secin. Oyuna girdikten sonra rami o programla temizleyin. Büyük ihtimal kapanmaz müzik uygulaması

Ram temizliği?!
Görev yöneticisi?!
Var sayılan müzik uygulaması seçmek?!

Öhöö öhö öhö. Sanırım android ile karıştırdınız Windows Phone işletim sistemini.

Bizde ram yönetimi çok başarılı olduğu için ram temizliği gerekmiyor ki:)

Görev yöneticisi kişiden kişiye değişir ama bana göre Windows Phone için çok gereksiz.

İşte en büyük sıkıntı varsayılan uygulama seçememek bizde. O imkana umarım wp10 ile kavuşuruz.

Arkadaşımıza yardımcı olmak adına yazdığınız için teşekkür ediyorum.
Sizde bu tarzda ekran gelmiyor mu ?

Canım Pastry paradise :tebessüm:

Ayrıca video açınca , müzik çaları kapatması gayet doğal geliyor bana. PC'de ki gibi ses kartlarımız yok :)
Ah ah şu telefonda pcde kullandığım MEDIA PLAYER CLASSIC olaydı başka müzik ve video uygulamalarına bakarsam iki olsun derdim.

Son düzenleme:
Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi
Ram temizliği?!
Görev yöneticisi?!
Var sayılan müzik uygulaması seçmek?!

Öhöö öhö öhö. Sanırım android ile karıştırdınız Windows Phone işletim sistemini.

Bizde ram yönetimi çok başarılı olduğu için ram temizliğine gerekmiyor ki:)

Görev yöneticisi kişiden kişiye değişir ama bana göre Windows Phone için çok gereksiz.

İşte en büyük sıkıntı varsayılan uygulama seçememek bizde. O imkana umarım wp10 ile kavuşuruz.

Arkadaşımıza yardımcı olmak için yazdığınız için teşekkür ediyorum.
Sizde bu tarzda ekran gelmiyor mu ?

Canım Pastry paradise :tebessüm:

Ayrıca video açınca , müzik çaları kapatması gayet doğal geliyor bana. PC'de ki gibi ses kartlarımız yok :)
Ah ah şu telefonda pcde kullandığım MEDIA PLAYER CLASSIC olaydı başka müzik ve video uygulamalarına bakarsam iki olsun derdim.

Ses kartının olmadığını biliyorum. Kapatayım mı diye soran kibar uygulamalar var mesela Candy Crush soruyor bunu. Hiç sormadan ama müziği de kapatmadan devam eden Sonic Dash var. Benim oynadığım Dream League Soccer direkt olarak sormadan kapatıyor girdiğimde. Kendi sesiyle devam ediyor ne olursa olsun. Ayarlarından girip tüm ses fonksiyonlarını kapattım tekrar girdim yine müziğimi kapattı. Oyun esnasında oyunu arkaya alıp müziği menüden tekrar açıp oynattım geri girdiğimde yine kapattı. Denemediğim yok var mı acaba diye düşünmeye başladım :D

Mağazadan taskman bakalım bunu da deneyelim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aslında geliştirici firma ile irtibata geçip bu sorunu dillendirmek lazım.

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi
Aslında geliştirici firma ile irtibata geçip bu sorunu dillendirmek lazım.

Düşündüm ama bizim için tüm ses fonksiyonlarını değiştirecekler mi? :) uygulama yorumlarında bir kez olsun bu sorundan bahsedilmemiş.

Üst Alt