Satılık Nexus 4 Kutulu Faturali

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 Kutulu Faturali
Arkadaslar xiaomi redmi note almak icin telefonumu satiyorum alali 1 ay oldu olmadi 10 uzerinden 8 alir 8 olmasinin sebebi koselerdeki ufak soyulmalar hariciyen bisiyi yok herseyi calisir durumda faturasi var sarj usb hat acari var garantide vardi fakat hem belgeyi kaybettim hemde custom rom yuklu isterseniz stock rom a donup bootloaderi kilitleyerek garantiye geri sokabilirsiniz garanti haziranda bitmesi lazim 530 tl den baslatiyorum fiyati istanbuldayim fakat fazla kalmayacagim eskisehire donecegim kapida odemeli secenegi varsa oyle gonderirim yoksa once havale sonra kargo olarak gonderirim iyi gunler

Son düzenleme:

Burakhan78

Üye
Selamın aleykum usta elımde 8 aylık samsung galaxy s4 mini var takas düşünürsen üste para vermem + foto atarsan

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Attığın linkte ilan kaldırılmış

turkishield

turkishield

Üye
yayın süresi bitmiş şimdi yayına aldım sabaha tekrar açılmış olur uyardığın için saol :)
kardeşim garantiyi kaybetmiş olman sorun olmuyor bildiğim kadarıyla faturalar garanti yerine geçiyor..nereden aldın cihazı acaba ? bide hala istanbulda mısın ?

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim garantiyi kaybetmiş olman sorun olmuyor bildiğim kadarıyla faturalar garanti yerine geçiyor..nereden aldın cihazı acaba ? bide hala istanbulda mısın ?

Garanti olayi faturaylada oluyoda belge olmadan kanitlayamam diye dusundum.cihaz teknosadan alindi.İstanbuldan yeni döndüm neresindesiniz istanbulun

turkishield

turkishield

Üye
Garanti olayi faturaylada oluyoda belge olmadan kanitlayamam diye dusundum.cihaz teknosadan alindi.İstanbuldan yeni döndüm neresindesiniz istanbulun
teknosa faturayı garanti belgesi olarak kabul ediyor zaten..güngörendeyim ben bi arkadaş istiyordu nexus 4

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
Eskişehirde bi tanıdığı varsa iyi olur aksi taktirde ilk önce havale sonra kargo yapmak zorundayım ailem istanbulda ama sadece annem müsait olabilir bu işe onada yaptıramam

turkishield

turkishield

Üye
Eskişehirde bi tanıdığı varsa iyi olur aksi taktirde ilk önce havale sonra kargo yapmak zorundayım ailem istanbulda ama sadece annem müsait olabilir bu işe onada yaptıramam
kısmet değilmiş hayırlı satışlar usta :islik

Mayk29

Mayk29

Üye
alalı 1 ay oldu derken 1 aylık telefonmu yoksa sende 2. el mi aldın tam olarak açıklarmısın?
belki alabilirim.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
alalı 1 ay oldu derken 1 aylık telefonmu yoksa sende 2. el mi aldın tam olarak açıklarmısın?
belki alabilirim.

ben 2.el aldım gene maxicepten birinden ama nexus işime gelmedi açıkçası rom açısından o yüzden xiaomi ye geçiş yapmayı planlıyorum

Fiyat 530 a düşürülmüştür ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...