Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

cmyrgnc

Üye
affınıza sığınarak soruyorum, snapchat symbian uygulaması varmı

slymnsrk

Üye
telefonum symbian 3
arada bir sol üstte bağlanılamadı yazıyo ve telefon donuyo ...
Yardımınızı bekliyorum

gutihaz1

gutihaz1

Üye
telefonum symbian 3
arada bir sol üstte bağlanılamadı yazıyo ve telefon donuyo ...
Yardımınızı bekliyorum

Ben nokia n8 kullanırken bu hata benim başıma sık sık geliyordu. Bağlanılamadı uyarısını görünce telefonu hatsız tercihine alıp beş dakika sonra eski tercihe geri getirince sorun düzeliyordu.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
iyi bir n8 Bataryayi nereden buluruz ki bir de fiyatı nedir Sence .s

n8 e batarya alacağım deji diye bir batarya varmış iyi duyumlar alıyorum o batarya hakkında.
bir bilgin varmı senin?
5 TL Orj Bulamazsın

slymnsrk

Üye
Ben nokia n8 kullanırken bu hata benim başıma sık sık geliyordu. Bağlanılamadı uyarısını görünce telefonu hatsız tercihine alıp beş dakika sonra eski tercihe geri getirince sorun düzeliyordu.
Aslında bu hatayı bende giderebiliyorum ama kısa süreli bişi oluyor. Yani ekranı kitliyom iki saniye sonra açıyom düzeliyo . Benim istediğim kökten kaldıracak bir işlem yada program ...

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Ben soft format atıyordum maalesef başka bir yöntem bulamadım

slymnsrk

Üye
geçiyomu peki ve soft format ne

slymnsrk

Üye
swype kurdum çalışmıyor. Daha doğrusu parmağı üzerinde kaydırıp yazamıyorum. Yardım bekliyorum

gutihaz1

gutihaz1

Üye
sorunun çözümü hakkında yorum yapamam ama nokia n8 kullanırken benim kullandığım klavye çok kullanışlıydı linke tıklayıp bak istersen

swype_ios stil belle refresh - MaxiCep

slymnsrk

Üye
sorunun çözümü hakkında yorum yapamam ama nokia n8 kullanırken benim kullandığım klavye çok kullanışlıydı linke tıklayıp bak istersen

saol o kadar swype var sitede bir tek bu çalışıyor heralde

saol o kadar swype var sitede bir tek bu çalışıyor heralde

gutihaz1

gutihaz1

Üye
çalışıyorsa mesele yok kardeşim dediğim gibi kullanmıyorum artık

savaza

savaza

Üye
Arkadaşlar gmail hesabımı n8 de açamıyorum hotmail açılıyo gmail açılmıyor hesab bağlamadı uyarısı veriyor bilgisi olan

jackal_949

Üye
merhaba arkdaslar benim sorunum hafıza kart.bazen disk hatası yazdırılamıyor hatası alıyorum. dosya yoneticisinden baktığım zamn görüntülemiyor yazıyor. daha sonra düzeliyor sorun ne olabilir.

savaza

savaza

Üye
merhaba arkdaslar benim sorunum hafıza kart.bazen disk hatası yazdırılamıyor hatası alıyorum. dosya yoneticisinden baktığım zamn görüntülemiyor yazıyor. daha sonra düzeliyor sorun ne olabilir.
kart yatağı tozlu olabilir temizle istersen.

• Beğen
Tepkiler: gutihaz1

hakki12

Üye
iyi günler kolay gelsin bn nokia c7-00 rm-675 telefonuma bu siteden bulduğum bir cfw yükledim ve gördümki bazı hatalar var örneğin telefonum artık rm-675 olarak görünmüyor yada herhangi bir ürün kodu bulamıyorum. Tekrar orjinal fw'ye nasıl dönebilirim yardımcı olur musunuz lütfen...

bb_onur

bb_onur

Üye
Kardes c6-01 var bende flash nasil atilir bu format gibi biseymis sana zahmet anlatir misin