Win 7 de oynadıklarım 8-8.1 de kasma yapıyor (Çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
Win 7 de oynadıklarım 8-8.1 de kasma yapıyor (Çözüldü)
Win 7 de çok rahat oynadigim oyunlar 8 de kasma yapiyor nedenini bilen varmi

The Pancar

The Pancar

Üye
8 mi yoksa 8.1 mi

sekinardi

sekinardi

Üye
8.1 pro kullanıcısıydım 4 ay zor dayandım Win7 çevirdim. 8.1 hem yenı hemde gelişmeye yenı baslıyor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
sistem özelliklerini ve windows bit değerini yazar mısın?

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
3 GB RAM
3.5 GB AMD hd readion 6570 ekran karti
Intel core duo 2 işlemci 2.50 ghz çift cekirdekli
Ve 8.1 pro 64 bitte oldu bu kasma
Oyun yapimcilarinin 8.1 updatelerini yayinlamamis olmasından olabilirmi aklima o geldi çünkü daha çok eski oyunlarda oluyoda crysis 2 gibi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim o Ram varken 64 bit yüklemen çok boş olmuş ve sistemi acayip kasarsın. Ram eğer 4 gb ve üzeri olmazsa 32 bit kurmalısınız.

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
32 likde denedim onla alakali değil ve de 3 GB da çok stabil şekilde kullanilir artik 64 bit zaten bunu hedefledi windows

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
32 likde denedim onla alakali değil ve de 3 GB da çok stabil şekilde kullanilir artik 64 bit zaten bunu hedefledi windows
Kardeşim 64 bit 3.6 gb ve üzeri içindir. Diğer türlü sistemde şişme yapar. Bit değerine göre Ram'de kullanım ayırıyor. 64 bit ve 32 bit de boşta ram miktarları aynı değildir. Bu da oyunlara yansıyor kasma yapıyor.

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
Tamam çözdüm sonunda kasayı bi açdım çift ram vardı bi 2 lik bi 1 lik işlemciye yakın olan birlikdi 2 liği işlemciye yakın taktım ve game booster yükledim ve çalıştıra %temp% yazın içinde sizce gereksiz olanlarıda silin windows dosyasının içindeki perfect dosyasının içindekileride silin 7 den daha iyi performans alınıyor

Son düzenleme:
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Performans olarak tabi ki hepsinden daha iyi ama dediğim gibi bak 32 bit yüklersen daha iyi performans alırsın

The Pancar

The Pancar

Üye
64 bit için 6 gb ram üstü öneririm

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Tamamen sistem ve donanım özellikleriyle ilgili bir durum.

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
Duzelttim sorunu zaten

ahom5151

Üye
    Konu Sahibi
Aynen yazdim ustte

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Konu :locked2: lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt