s4 mini kitkat ile izlenimleriniz için buraya

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Az ve oz oldu

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
çook iyi valla :)

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Begendiysen iyi. Rom ve sarj bu halde. Tema ve video cekme en iyisi ram da cabasi.

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Ama sunu bil. Stocku kotulemem. Stock ve cm12 en iyileri. Biraz da ileri gidersek cm12 biraz onde gibi benim cihazda. Ben yatiyorum. İyi ve hayirli geceler..

• Beğen
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
bu cm12de çift tıklama varmı

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye

Hic sarja takmadim video bile izlemedim

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Oo yine atocka dondun sebebi ne ne sorunu cikti :)
Hiçbir sorun çıkmadı sadece hevesim gitti de döndüm ama stock da delirdi teli kapatıp açtım saati ve tarihi değiştirmiş . Tel şarjı yüzde 25 de iken kapandı daha da açılmadı zor şarj edip açtım.Ne yapacağımı bilmiyorum ben elim kolum bağlı. Burdaki rom çok güzele benziyor deneyecem heralde bide bunu :D yine başladık rom yükleme :( zaten çok rom yok :( :( xda da çok farklı romlar var s4 mini için araştırıyorum farklı lollipop rom var cm den başka onu da yükleyebilirim.Farklı rom çıkarmışlar onlara bakıcam inşallah işe yarar bulurum. Xda da bir konu var bütün s4 minileri birleştirmişler bütün romları bi bak kardeş işe yarar çok rom buluruz bu kadar rom olduğunu bilmiyordum

Son düzenleme:
  • Beğen
baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Ultraslan telefonu telefon gibi kullanıyom artık bıraktım romu bakalım kaç hafta dayanabilecem :)

Son düzenleme:

Üst Alt