[OFFICIAL][Nexus 5][ROM] Flyme OS 4.1.2R

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu düzenliyorum, arayüz güncellendi. Flyme OS 4 var artık. :D

Son düzenleme:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Rom androide çıkıp çıkabilecek neredeyse en stabil ve en akıcı rom. Ben s4 te kullandım ama ciddi eksikleri olduğundan vazgeçtim düzeltilirse kesinlikle kullanırım mesela oyun içindeyken çubuk çekilmiyor dil ingilizce falan. Bunun dilini türkçe yapma yolu yok mu?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Rom androide çıkıp çıkabilecek neredeyse en stabil ve en akıcı rom. Ben s4 te kullandım ama ciddi eksikleri olduğundan vazgeçtim düzeltilirse kesinlikle kullanırım mesela oyun içindeyken çubuk çekilmiyor dil ingilizce falan. Bunun dilini türkçe yapma yolu yok mu?

Benim bildiğim yok. Benim açımdan ingilizce olması dert değil de lollipopdan hiç kk'a geçemem bunun için. :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Benim bildiğim yok. Benim açımdan ingilizce olması dert değil de lollipopdan hiç kk'a geçemem bunun için. :D

Benim in de sorun değil ama insan türkçe olsun istiyor :D Romun 4.4 versiyonu bile stock lollipoptan daha akıcı :D tabi geçilmez ama bende bekliyprum şu anlık L versiyonunu çıkarsa denerim uygunsa kullanırım :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Benim in de sorun değil ama insan türkçe olsun istiyor :D Romun 4.4 versiyonu bile stock lollipoptan daha akıcı :D tabi geçilmez ama bende bekliyprum şu anlık L versiyonunu çıkarsa denerim uygunsa kullanırım :D

Hangi stock lollipopdan akıcı? Nexus 5'de mi? Hiç sanmıyorum, mümkün bile değil. :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Valla bence mümkün Bu rom çok kaygan :D

akman_12

akman_12

Üye
Multirom a ekledim gayet akıcı bir rom gerçi fifa 15 çalışmadı ama biraz kalsın bakalım türkçeye çeviremezmiyiz acaba teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
4.1.2R sürümü geldi birkaç gün önce.

akman_12

akman_12

Üye
Denedim ama türkçe dil desteği hâlâ yok

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop FlymeOS:

MultiROM ile çalışıyormuş. Yalnız henüz alpha sürümünde ve 5.0.1.

Son düzenleme:

Üst Alt