Symbian Açıklama Düzeltmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Açıklama Düzeltmesi
symbian bölümünde alttada göreceğiniz gibi telefon modelleri yazıyor :) bunun yerinediğer bölümlerde olduğu gibi bölüm açıklaması koymak daha iyi olur diye düşünüyorum :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Popüler olmasa da modellere bakarak konu tercihleri yapıldığı görüşündeyim. Ancak değerlendirilebilir farklı bir formülle.

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve Metalci Melek
asigsasi

asigsasi

Üye
zaten sayılı model var çoğu yeni üye sistem üzerinden değilde telefon modeli üzerinden bölüme giriş yapıyor şu anki hali bence olması gereken bir durum :)

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve Nextman
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
konuşun değerlendirin :) sonucu bekliyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
s60v3 ile S^3 karıştırılıyor hep modeller de yazdığı halde, model yazmasada karıştırılacak kullanıcı ile alakalı olduğundan, kalsada kalmasada fark edeceğini zannetmiyorum

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yok canım göze hoş görünsün diye :)

En azından model azaltması yapılabilir :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
ben sıcak bakmıyorum bir symbian kullanıcısı olarak hem model azaltılması söz konusu hiç olamaz :)
model azaltması şöyle olur :) nokia hariç diğerleri kalkar çünkü ben nokia dışı symbian kullanıcısı hiç görmedim

asigsasi

asigsasi

Üye
model azaltması şöyle olur :) nokia hariç diğerleri kalkar çünkü ben nokia dışı symbian kullanıcısı hiç görmedim
niye taktın bu kadar symbian bölümüne kardeşim :hmmm
sen kullanmadığın bir sistem için kalması yönünde çaba gösteriyorsun
kalkmasın 3-4 model kalkmasın
bu kadar mı sizi rahatsız ediyor
bu konuda symbian kullandığım için her türlü kısıtlama ,bölme,küçültme,eksiltme gibi içerikli measajlara karşıyım .

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Symbian işletim sistemi şu an için düzenli önerileriniz için tekrar tekrar teşekkür ederiz.
:locked2:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...