cikma teklifi

Sponsorlu Bağlantılar

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
cikma teklifi
Mrb arkadaslar
Benim cok sevdigim bi kiz var kiz benim onu sevdigimi biliyor konusmalarimiz vs ilerledi
Cikma teklifi onerilerinizi bekliyorum kiz fazla para pul isteyen biri deil iyi bisi olsun fkat hayir diyemeyecegi bisi ariyorum tesekkurler simdiden

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Takipteyim biseyler kapalım bilirkişilerden:)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yaşınız tahmini 17-18 olmalı :D 24 yaşının getirdiği tecrübe ile size birkaç tavsiye vereyim o zaman :D Benim üç yöntemim var.
1- En sevdiğim yöntem bu :D Kızlar çiçeklere hayır diyemez ama bunu direk odun gibi götürmek olmaz. Yanına ne bileyim balon olur bişey olur gider. Benim teklifimi kabul etmeyen bir kıza kapına bir kamyon gül getircem dedim. Getir çıkcam dedi ben de oyuncak kamyon aldım arkasına 5 gün bıraktım koydum kapının önüne sonrası malum :D
2- Güzel bir video. Ortak arkadaşlarınız varsa "..... seni çok seviyor" gibi cümleler ile aşkını anlatabilirsin.
3- Direk odun gibi gidip "seni seviyorum benimle çıkar mısın" demek :D :D

• Beğen
Tepkiler: CeRRaNo JoZAeF
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Kardeşim evli çocuklu ve 28 yaşında (mart 13 de 29 olcam) olan birisi olarak en büyük fırsatın gülümsemektir. Fakat öyle hanır hanır değil. Samimi içten bir gülüş olması gerekir. Sen gülersen samimi olarak oda sana güler. Gülmek herzaman heryerde herşeyi raydan çıkarır. Gül :)

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Yaşınız tahmini 17-18 olmalı :D 24 yaşının getirdiği tecrübe ile size birkaç tavsiye vereyim o zaman :D Benim üç yöntemim var.
1- En sevdiğim yöntem bu :D Kızlar çiçeklere hayır diyemez ama bunu direk odun gibi götürmek olmaz. Yanına ne bileyim balon olur bişey olur gider. Benim teklifimi kabul etmeyen bir kıza kapına bir kamyon gül getircem dedim. Getir çıkcam dedi ben de oyuncak kamyon aldım arkasına 5 gün bıraktım koydum kapının önüne sonrası malum :D
2- Güzel bir video. Ortak arkadaşlarınız varsa "..... seni çok seviyor" gibi cümleler ile aşkını anlatabilirsin.
3- Direk odun gibi gidip "seni seviyorum benimle çıkar mısın" demek :D :D
hayatımda bi kere çıkma teklifi ettim o da 3.yol :) daha sonra yemedi hiçbirinde

• Beğen
Tepkiler: CeRRaNo JoZAeF
mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
yanıtlar için saolun abilerim evet yaş 17 o doğru
kız benim onu sevdiğimi biliyor nasıl öğrendi şöyle öğrendi
yakın arkadaşız biz onun sevgilisi vardı sordum bana söylemedi ama sınıftaki çoğu kişi biliyodu işte adını ne zmn cıktıklarını vs
bir gün yine sordum bana söylemedi bana sordu senin sevdiğin vs var mı diye ben söylemeyince küstü whatsapp tan mesajlaşıyoruz engel bastı engeli kaldırtmak için yarım saat bekledim ve sonunda koca bir paragrafla yazdım ne düşündüğümü

bu şekilde öğrenmiş oldu başka teklif önerisi olan ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Teklif mi kaldı hacı yaa. Sinemaya gidin, başbaşa yemek yiyin gezin, dolaşın... En son da kızı bir kere optun mu tamamdır zaten.

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Dünya kızı seni delirtir.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve B.A.R.O.N
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
yanıtlar için saolun abilerim evet yaş 17 o doğru
kız benim onu sevdiğimi biliyor nasıl öğrendi şöyle öğrendi
yakın arkadaşız biz onun sevgilisi vardı sordum bana söylemedi ama sınıftaki çoğu kişi biliyodu işte adını ne zmn cıktıklarını vs
bir gün yine sordum bana söylemedi bana sordu senin sevdiğin vs var mı diye ben söylemeyince küstü whatsapp tan mesajlaşıyoruz engel bastı engeli kaldırtmak için yarım saat bekledim ve sonunda koca bir paragrafla yazdım ne düşündüğümü

bu şekilde öğrenmiş oldu başka teklif önerisi olan ?
Odun olma romantik bişeyler yap işte. Ama emeğin olsun o işte bir yerden alınma bişeyler olmasın onu herkes yapar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Çıkma teklifimi kalmış yav :(
Ara yada mesaj at görüşme fırsatın varsa söyle yarın nabyon bir şeyler yapalım mı felan de gidin buluşun alın çıkmış olursunuz orda en basitinden başla ne bilim elini tut hissettir sevdiğini yeri gelince sarıl felan benimle çıkar mısın diye bi teklif ederek salaklık etme öyle şeyler yok artık :) akşam eve gidincede eee biz sevgilimiyiz şimdi de vereceği cevaba bak :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kız yok mutluluk var tavsiye ederim :oke:

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
ortak42

ortak42

Üye
Eğer gerçekten seviyorsa ufak tefek şeyleri dert etmez gül mül istemez tek lafın yeter...

MAVERİCKS

MAVERİCKS

Üye
Gözlerinin içine bak hacım derin bak .iş orda bitiyor

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
    Konu Sahibi
ne teklife gerek kaldı ne de başka bir seye saolun abilerim kardeslerim olay bende :thumbup:;)