Huawei Ascend G7 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

xhiposuran

Üye
Alalı beş gün oluyor.şu an için oldukça memnunum.

lazye

lazye

Üye
Hayirli olsun :)

ahsemetvil

Üye
Telefonu arkadaşımdan 1günlüğüne test için aldım arayüz ve kamera süper discovery 2 ile karşılaştırdım onda 8 çekirdek bunda 4 çekirdek discovery 2 aldım miuiv5 rom yükledim süper...

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Cihaz çok güzel siyah modelini dün aldım ilk aldığında klavye aşırı kastı ve arada bir mavi ekran gelip gitti. Bu olay bir tek bende mi oldu bilemiyorum başkasında da varsa soylesin. :) İnternetiniz varsa radyoyla uğraşmayı Spotify su an en iyi müzik uygulamasından biri.

ilo53

ilo53

Üye
Ben iphone 5den gectim sarj olayi super kasma yok arayuzude gayet guzel biraz buyuk youtubede video izlerken Ekran yesil oluyor.iphone Gore internet fazla gitmiyor kamerasida guzel

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ben iphone 5den gectim sarj olayi super kasma yok arayuzude gayet guzel biraz buyuk youtubede video izlerken Ekran yesil oluyor.iphone Gore internet fazla gitmiyor kamerasida guzel
YouTube da video izlerken ekran rengi değişmesi ilk aldığım gün bende de mavi oldu uygulamaları guncelle sorunun ortadan kalkar.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Evet gençler Eylül ayı bereketiyle geliyor hem yaz tatilinin uzatılması hem de G7 için Lollipop sürümünün Eylül ayında geleceğinin duyurulması güzeeel.. :)

• Beğen
Tepkiler: lazye

Üst Alt