Aybin-kilic Nice Yıllara :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Doğum günün kutlu olsun abi aramızda baya bir yaş varmış öğrenmiş oldum. :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@Nextman Sait abi bizde isteriz bak şimdi bu ayrıcalık sadece Aybin Kılıç'a mı? :ehe

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Nextman
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Teşekkürler sayın adminim. Ben en güzel doğum günü hediyemi aldım zaten. Maxicep Ayın Üyesi ödülü büyük mutluluk oldu benim için.

Bu arada bir kahve fincanınızı mutlaka içeceğim. Havalar güzel olunca bir buluşma noktası belirlenirse seve seve geleceğim.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
@Nextman Sait abi bizde isteriz bak şimdi bu ayrıcalık sadece Aybin Kılıç'a mı? :ehe
Evet aynı yaş grubuna taklılıyoruz ondan :ehe
Teşekkürler sayın adminim. Ben en güzel doğum günü hediyemi aldım zaten. Maxicep Ayın Üyesi ödülü büyük mutluluk oldu benim için.

Bu arada bir kahve fincanınızı mutlaka içeceğim. Havalar güzel olunca bir buluşma noktası belirlenirse seve seve geleceğim.
Tabiki değerli dostum yeni transferleri konuşuruz :ehe sen karşıdasın ben bir uçta orta yolda buluşuruz artık :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve B.A.R.O.N
98farom98

98farom98

Üye
Doğum günün kutlu olsun abi nice yıllara :)

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Ayın üyesi seçilmenin bir avantajı dermişim şimdi :cool:
Bu arada ismim İsmail KILIÇ. Aybin nikim ise tüm aile bireylerinin ilk harfleri. Oradaki İ harfi bana ait yani. :)
Evet aynı yaş grubuna taklılıyoruz ondan :ehe

Tabiki değerli dostum yeni transferleri konuşuruz :ehe sen karşıdasın ben bir uçta orta yolda buluşuruz artık :D

Ben bir dost için İstanbul'dan Van'a gitmiş insanım. İstanbul benim için leblebi çerez kalır. (İstanbul'un her tarafına gitmişliğim vardır.)

Ben Beşiktaşlıyım. Ona göre hazırlıklı olalım:ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve B.A.R.O.N
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayın üyesi seçilmenin bir avantajı dermişim şimdi :cool:
Bu arada ismim İsmail KILIÇ. Aybin nikim ise tüm aile bireylerinin ilk harfleri. Oradaki İ harfi bana ait yani. :)

Ben bir dost için İstanbul'dan Van'a gitmiş insanım. İstanbul benim için leblebi çerez kalır. (İstanbul'un her tarafına gitmişliğim vardır.)

Ben Beşiktaşlıyım. Ona göre hazırlıklı olalım:ehe :ehe
Ben her rengi severim de doğarken baktım gök beyaz yer siyah e malum beşikten mezara hayat.... Fazla Rengimiz belli olmasın :cool

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nice mutlu yıllara :pasta:

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Zamanında senle symbian konularında çok takılırdık. Neyse lafı uzatmayalım. Doğum günün kutlu olsun , nice mutlu senelere abi.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Symbian S60 V5 günlerini özlüyorum dersem yalan olmaz. O zamanlar çok keyif alıyorduk forumdan.
Mesajın için çok teşekkür ediyorum can dost. Nice mutlu yılları hep birlikte göreceğiz inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nice nice senelere diyelim :locked2:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Aybin.Kilic
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt