Smart IR Remote - AnyMote v2.2.8 (Android Akıllı Kumanda)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Smart IR Remote - AnyMote v2.2.8 (Android Akıllı Kumanda)
Smart IR Remote - AnyMote, Android cihazlar için geliştirilmiş akıllı kumanda uygulamasıdır. Televizyon, uydu alıcısı, projektör gibi bir çok cihazı kontrol edebilirsiniz. Android 4.0.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
If you use 4.4.3 / 4.4.4 on a custom ROM or a Note 4 / Galaxy S5 and the app doesn't work properly for you, please send us an email at [email protected] and we'll fix it for you. There are issues with Samsung's latest phones and there are issues with custom ROMs that we can fix.
Support for LG G3 still in Beta

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: atalay0534 ve GULSEHIRLI

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Teşekkürler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

superspeeed

Üye
tesekkürler
exe olarak iniyor ve bilgisayarda zararlı tespit ediyor ?????

superspeeed

Üye
teşekkürler suan oldu yükledim

avantis

avantis

Üye
Bu sürümün c ile biten sürümü var ve bunda gmail yedekleme çalışıyor. Önceki sürümlerde isteğimiz tuşuna görevini değiştiriyorduk örneğin Samsung tvlerde kanal değiştirmeyi hiç kullanmıyorum ve bu tuş yerine başka bir işlev atayım diyorum ama o seçenek yok.
Smart IR Remote - AnyMote v2.2.8c

orjinal link uploaded olduğu için yazdım farklı bir link ekleyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: By YusufEMRE
98farom98

98farom98

Üye
:tşk: :good:

yunus4554

yunus4554

Üye
anil bu nsl calisacak bizim tv no su icinde yokta benim tl kore tv smart degil calisirmi acaba

cetin61

cetin61

Üye
Teşekkürler

kraldost

kraldost

Üye
en kaliteli kumanda uygulaması çok teşekkür ederim

thedevils4

thedevils4

Üye
eyvallah kardeşim watchON beş para etmiyodu zaten.bunu denemedim ama bir 2 sorum olucak ilk soru evimde arçelik vestel 2 marka tv var 2side çok eski 2000den önce çıkmış tvler wathcon ile sıkıntı olmuyodu bundada olmaz diye bunu esgeçiyorum ancak watchon da setüstü kutusunu okumuyodu botech uydu alıcısı olsun nex nextstar olsun botech olsun komut verilmiyodu halen verilmiyo bu olayı gerçekleştiriyormu yani çalıştırıyormu botech marka next marka uydu alıcılarını

ikinci sorum şuan yurttayım ve lig maçı olunca aşada plazmada maç izliyo yurdun yarısı lig tvden ancak dsmart alıcıları var ve lig tvyi netten izliyolar ve maç saati boyunca tüm yurtta net kesik oluyo çok sinir bozucu bi durum neymiş efendim maç izlerken takılıyomuş ondan kesiyolarmış neti neyse aklıma watchon ile plazmayı kontrol etmek geldi sabah erkenden kalktım gittim tv kapalıyken ayarladım vestel marka bu arada plazma çok güzel açıp kapıyodum ama maç saati izlerken kapayamadım sorun nedir burda hdmi ile pc den tvye bağlayıp netten izliyolar maçı ama yinede tv açık ben tvyi kapayamadım sorun nedir tam olarak onu bana açıklayabilirmisiniz?

finike_ru

finike_ru

Üye
Lge 460 ta calisirmi

kraldost

kraldost

Üye
eyvallah kardeşim watchON beş para etmiyodu zaten.bunu denemedim ama bir 2 sorum olucak ilk soru evimde arçelik vestel 2 marka tv var 2side çok eski 2000den önce çıkmış tvler wathcon ile sıkıntı olmuyodu bundada olmaz diye bunu esgeçiyorum ancak watchon da setüstü kutusunu okumuyodu botech uydu alıcısı olsun nex nextstar olsun botech olsun komut verilmiyodu halen verilmiyo bu olayı gerçekleştiriyormu yani çalıştırıyormu botech marka next marka uydu alıcılarını

ikinci sorum şuan yurttayım ve lig maçı olunca aşada plazmada maç izliyo yurdun yarısı lig tvden ancak dsmart alıcıları var ve lig tvyi netten izliyolar ve maç saati boyunca tüm yurtta net kesik oluyo çok sinir bozucu bi durum neymiş efendim maç izlerken takılıyomuş ondan kesiyolarmış neti neyse aklıma watchon ile plazmayı kontrol etmek geldi sabah erkenden kalktım gittim tv kapalıyken ayarladım vestel marka bu arada plazma çok güzel açıp kapıyodum ama maç saati izlerken kapayamadım sorun nedir burda hdmi ile pc den tvye bağlayıp netten izliyolar maçı ama yinede tv açık ben tvyi kapayamadım sorun nedir tam olarak onu bana açıklayabilirmisiniz?
Dert ettiğin şeye bak şarteri indir oldu bitti

SpyChef

SpyChef

Üye
Tişekkürler :D

crazyboy87

Üye
note 4'de çalışan versiyonu var mı?

Üst Alt