Earpods kulaklık orjinal mi nasıl anlarız

Sponsorlu Bağlantılar

aeercan66

aeercan66

Üye
    Konu Sahibi
Earpods kulaklık orjinal mi nasıl anlarız
arkadaşlar ıpod shuffle alacağım. Fiyatı 140-150 tl civarlarında. İkinci el olarak 100tlye buldum. Hemen hemen sıfır gibi hiç kullanılmamış. Kulaklığını birisine verdiği için yanında ıphone 6 kulaklığı yollayacakmış. Yani earpods kulaklık. Çok cazip bir fiyat geldi yalnız ürünü aldığımda kulaklığın orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Artık şansa kaldı maalesef ama mağazadaki orjinal earpodsla kıyaslayabilirsin. Benim kardeşimde çakmasını almıştı bozuldu tabi ama kutusuyla en ufak çizgisine kadar birebir. Mikrofonun kalitesinde ayırt edilebilir.

aeercan66

aeercan66

Üye
    Konu Sahibi
Artık şansa kaldı maalesef ama mağazadaki orjinal earpodsla kıyaslayabilirsin. Benim kardeşimde çakmasını almıştı bozuldu tabi ama kutusuyla en ufak çizgisine kadar birebir. Mikrofonun kalitesinde ayırt edilebilir.
aynen işi iyice ilerletmişler neredeyse hiç fark yok birkaç ingilizce video izledim ama orda da farkı tam anlayamadım. En iyisi mağazada orjinaliyle karşılaştırmak. Mikrofonu sadece iphonelarda çalışıyomuş bu yüzden deneme imkanım yok ne yazık ki

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bende mikrofon olayını soylecektim ses tuşları da çalışmıyor sanirsam iPhone'da

-Emre

-Emre

Üye
O fiyatı verip ekransız bi müzik oynatıcı almak (bir de ikinci el) ne kadar mantıklı olabilir? Neyse, malzeme kalitesinden anlayabilirsin ya da earpods fiyatı kadar düşürt fiyatı git daha kaliteli bi kulaklık al onunla kullan.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Ayrıca kulaklığı kutuyla verirse orjinalinde arka kapağında Apple logosu var.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Aynen kutunun altında Apple simgesi olması lazım şeffaf gibi

Üst Alt