ÇİFT TIKLAYARAK KİLİT AÇMA (ROOT)

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
ÇİFT TIKLAYARAK KİLİT AÇMA (ROOT)
Çift Tıkla Uyandırma Tüm Kitkat Romlarda

Merhabalar dostlar oldukça karmaşık bir iş ile uğraşıyorum stabile ulaşmak için pek çok geri bildirimde ihtiyacım var.

Şu anda çift tıkla uyandırma uygulamamız ile power tuşu ile kilitlendiginde dahi sorunsuz bi şekilde uyandırma gerçekleştirebiliyoruz.

Ancak androidin varsayılan kilitleme mekanizması ile farklı işlediğinden tam olarak stabil diyemeyiz şu an için.

Bu uygulama şimdiye kadar yapilan diğer uygulamaların tahtını sallayacak. Diye inanıyorum.

Uygulama şu an için sadece kitkatta çalışıyor tüm romlarda ve 4.4 uzeri androidli cihazların %80 inde çalışması gerek test edenlerden yorumları bekliyorum

Gördüğünüz tüm buglari maddeler halinde yazarsanız sevinirim.

Kurulum

Apkyi yükleyip bir defa çalıştırmanız yeterli olur.
Launcherdan ilk acilista root izinlerini ayarlayin
Daha sonra ekranı kilitlemeniz yeticek.

Bilinen Hatalar

Ekran zaman aşımında uygulama devreye giriyor ancak lock screen girmiyor.
Home tuşu uygulamayı pasif ediyor.
Stock romdaki bildirim ışığını pasif ediyor.

Farkı Nedir

Sensor ve ekran Işığı tuketmeden çalışır.

Ansp v4'de Olacak Mı

Evet olacak kaldırmak istediğinizde sadece bir adet apk sileceksiniz başka bir şey yüklemeye gerek kalmayacak.

Link

indirebilirsiniz

SS

Uygulamada görünen bir panel yok ne yazıkki SS atamicam

Denenen Cihazlar

LG g3 with custom ROM
LG g2 with custom ROM
Xperia z3
Nexus 5
Discovery I
Discovery II

Arkadaşlar Mesaj Yazarken Türkçe İmla Kurallarına Ve Harflerin Hepsini Büyük Yazmamaya Dikkat Edelim..

Ayrıca Konu Açmadan Önce Lütfen Forum'da O Konu Daha Önce Açılmış Mı Açılmamışmı " Site İçi Arama " Bölümünden Kontrol Edelim
Not: Alıntıdır

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: jatvalca, Symbianizer ve Bahadir_fb

anılbaran

anılbaran

Üye
teşekkürler, konu düzenlendi

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:
S4 mini Cm12 romundada çalışıyor ama tuş kilidine alınca, Uygulama devreye giriyor ve bu sırada ekran açılıp kapanıyor.

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:
S4 mini Cm12 romundada çalışıyor ama tuş kilidine alınca, Uygulama devreye giriyor ve bu sırada ekran açılıp kapanıyor.
evet o arıza bende de var zaten program henüz gelişim aşamasında güncellemelerle düzelir.

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Ace 2 CM 11 (4.4.4) programı açar açmaz durduruldu hatası alıyorum :(

mraz

mraz

Üye
Knock güzel düşünce..inşallah daha uyumlu hale getirirsin.S4 mini de denedim, bahsettiklerin dışında ekran ışığını en az seviyeye kitledi ve stabil çalışmadığı için kaldırdım..Yine de tebrik ederim,inşallah geliştirirsin..

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
özellikle ekranın altında tuş olmayıp yandaki kilit tuşu ile kilidi açmak zorunda olduğumuz telefonlar için yapılmış bir program.
örnek ; discovery , lg ve htc ler gibi ama zaten samsunglarda ekranın altında tuş olduğu için bunu kullanmalarına gerek yok.

interka

interka

Üye
lg g2de zaten var bu cift tıklarayarak açılıyor kilit aynı sekilde ekran kilitleniyor ben kilit acma tusunu kullanmıyorum

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 de olduğunu bende biliyorum ama discovery vb telefonlarda yok zaten onun için yapılmış bir program geliştirmeler devam ediyor.

interka

interka

Üye
kolay gelsin güzel uygulama olur tam geliştirir ve sorunsuz çalışırsa kullanıcı için büyük kolaylık

fba44

Üye
dostum anlamadığım şey programı sen mi yazıyorsun ?

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
hayır

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Paket ayrıştırma sorunu

akman_12

akman_12

Üye
Kurdum çalışıyor ama bazı buglar mevcut ekran kilidini iptal ettim ama yinede çok geç algılıyor geliştirilirse güzel sadece açmak için herhalda kapatmada yapılabilir mi acaba teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: KELGER

yavuz2106

Üye
Konu daki program bana aittir orjinal.konu forum.pittech.net dedir benden izin alinmadan paylaşılan bu içeriği lütfen kaldırın

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
Konu daki program bana aittir orjinal.konu forum.pittech.net dedir benden izin alinmadan paylaşılan bu içeriği lütfen kaldırın
kusura bakma alıntı olduğunu yazdım ama senden izin almadım istersen admine söyle kaldırsın.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yavuz kardeşim müsaade edersen konu paylaşıma açık kalsın, bunu izin istemek olarak kabul et, ve dilersen uygulama altına Nickini belirterek ekleyebilirim, bu sayede sana ait olduğu bilinsin bu yararlı paylaşımdan da herkes faydalanmış olur.

• Beğen
Tepkiler: baronet1905
Jsnow492

Jsnow492

Üye
Paket Ayrıştırma Sorunu ?

asgz

asgz

Üye
euphoria 5 lollipop yüklü telefonumda sorunsuz çalışıyor devreye girdiğinde bir kere ekranı açıp kapatıyor ve ciddi bir pil tüketimi var. Bunlar haricinde bir sorunla karşılaşmadım programı yapan arkadaşı tebrik ederim.

Son düzenleme:
jatvalca

jatvalca

Üye
keşke root gerekli olmasaymış hiç anlamam roottan
emeğe saygı teşekkürler

Üst Alt