[ROOT] LG Knock Code' u Kendi Telefonunuza Yükleyin Güncelleme [26.07.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bu symbiandada vardı .d.d.d

nokia 603

Üye
hocam ss lerdeki o kirmizi seyi de yok edebiliyormuyuz?

turancen

turancen

Üye
Buyrun :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
turancen

turancen

Üye
V for Vendetta nın duvar kağıdı o :D
@turancen bu gösterdiğin kilit uygulamasını nerden bulabiliriz Xposed Modülü mü acaba ?
Bu özelliği bütün telefonlara yüklenir ama şöyle bir sorun var, ekranı kilitlediğimizde bekleme süresi 15 saniyedir, 15 saniye sonra tıklama özelliği iptal oluyor, onu çözemedim, bu kilit özelliği sadece bir Slauncherde mevcuttur :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Bu özelliği bütün telefonlara yüklenir ama şöyle bir sorun var, ekranı kilitlediğimizde bekleme süresi 15 saniyedir, 15 saniye sonra tıklama özelliği iptal oluyor, onu çözemedim, bu kilit özelliği sadece bir Slauncherde mevcuttur :D

15 sn muhabbeti halledilir belki ama launcher güzel değilse yazık olu özelliğe launcher linkini atarmısın ?

turancen

turancen

Üye
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Google play gir slauncher yaz usttekini indir onda var

KK App Team ın uygulamasını diyorsan gerçekten kaliteli bi launcher dır bende onların KK Launcher ını kullanıyorum pek bi özelliği yok ama sade ve şık olması hoşuma gidiyor paylaşım için teşekkürler
dediğin launcher ı denedim ama öyle bir özellik göremedim ?
denediğim

fafu

fafu

Üye
Bu özellik şimdi tam olarak ne anlayamadım. Ekran kapalıyken çift tıklamayla veya daha farklı bir şekilde güç tuşunu kullanmadan ekranı mı açabiliyoruz ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu özellik şimdi tam olarak ne anlayamadım. Ekran kapalıyken çift tıklamayla veya daha farklı bir şekilde güç tuşunu kullanmadan ekranı mı açabiliyoruz ?

Hayır sadece ekranın bellı noktalarına dokunarak kilit acıyorsun.

fafu

fafu

Üye
Tamam teşekkürler. Benim istediğim gibi değilmiş.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Üst Alt