SharkScores Live (Maçkolik) v2.2.2 AdFree (Reklamsız)

Sponsorlu Bağlantılar

doganoglu66

doganoglu66

Üye
Uygulama süper özellikle Türkçeleştiren arkadaşın ellerine sağlık,yalnız Türk ligleri listenin en başında olamaz mı ?

• Beğen
Tepkiler: SHS
beyefendi45l

beyefendi45l

Üye
Uygulama süper özellikle Türkçeleştiren arkadaşın ellerine sağlık,yalnız Türk ligleri listenin en başında olamaz mı ?
Başkan Ben alıştım Dünya üzerindeki tüm takımlar tüm liğler var maçkolık işte. yaz arama kısmına ıstedıgın takımı macını işaretle takıp et. canlı lıstesınde olmıyan maçları aramadan blabılırsın gercekten hızlı ve güzel uygulama o konuda sorun yok yanıııı :)

• Beğen
Tepkiler: doganoglu66
yolcuasog

yolcuasog

Üye
Benim telde freedom çalışmıyor :) android 5.0 kullaniyorum. Varmi anlayan biri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Turk icin bana pm atin

doganoglu66

doganoglu66

Üye
kimse yokmu ? Türk liglerini listenin en başına alacak...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Var var pm atın

beyefendi45l

beyefendi45l

Üye
Uygulamada Suan nedendır bılmıyorum ama lıstede maç gorunmuyorrr ???

doganoglu66

doganoglu66

Üye
evet bende de çalışmıyor :angry:

SHS

SHS

Üye
desteği çekmiş olabilirler

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
:tşk:

kemal272727

kemal272727

Üye
Merhaba arkadaşlar size faydalı olacak bi teknik veriyorum maçkolik Pro üye olmak için google markete girip normal orjinal sürümü cihazına kurun daha sonra internettarayıcınızdan girip herhangi lucky parcher uygulamasını kurup açın ordan maçkolik uygulamasını bulup düzenle modifiyeli apk oluştur seçeneği çıkacak karşınıza orda satın alma ve lisans devre dışı seçeneği çıkacak satın almaları kaldırıp ekrana gelen maçkolik uygulamasına tıklayın ekranda eğer varsa kaldır seçeneği çıkacak kaldırın vemodladiginiz sürümü yükleyin yükledikten sonra maçkolike girin ve Pro üyelik yazan kısma tıklayın artık Pro üyesiniz saygılar ;-):alkis
Merhaba arkadaşlar size faydalı olacak bi teknik veriyorum maçkolik Pro üye olmak için google markete girip normal orjinal sürümü cihazına kurun daha sonra internettarayıcınızdan girip herhangi lucky parcher uygulamasını kurup açın ordan maçkolik uygulamasını bulup düzenle modifiyeli apk oluştur seçeneği çıkacak karşınıza orda satın alma ve lisans devre dışı seçeneği çıkacak satın almaları kaldırıp ekrana gelen maçkolik uygulamasına tıklayın ekranda eğer varsa kaldır seçeneği çıkacak kaldırın vemodladiginiz sürümü yükleyin yükledikten sonra maçkolike girin ve Pro üyelik yazan kısma tıklayın artık Pro üyesiniz saygılar ;-):alkis

Üst Alt