Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bu günlük hediyede 5. gunde verdigi item ne bilen var mı sarı 40 yazıyo kenarında

revulation1907

Üye
Güncelleme androide ne zaman gelcekki oyunu iyice lole benzettiler

Brkylmz

Üye
Abi iletişime geçmek için bir sistem kursak artık whatsapp mı olur face mi olur :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
skypeı uygun gorduk biz
bu gidişle yetiştiremicez anlaşılan
bugün world at arms guncellendi gameloft sıradan başladı herhalde oyunları guncellemeye : )

virtuemadman

Üye
Aynen yetişemicez bu hafta alamayız o kesin

Nirvana92

Nirvana92

Üye
order & chaos online an itibariyle ücretsiz oldu virtue ben sıkıldım hocdan bizim takım ordere geçsek hep beraber
gameloft sıradan başladı oyunlar guncellemeye bu wp adam olcakda ne zaman bilinmez
hay mk ucretsiz sandım detaylara yazmışlar ilk 8lvl ucretsiz diye . adam olmaz bu wp : )
Güncelleme androide ne zaman gelcekki oyunu iyice lole benzettiler

facebook sayfasında paylaşmışlar android için 15 aralık diye ordan takip edebilirsin.
ahada link

Son düzenleme:

virtuemadman

Üye
Şu oyunda oyunu bilen 10 tane adam olsa her zaman alırız ama nerde bizde çok akıllı dolu

revulation1907

Üye
Harim ne ise yario genclik

Nirvana92

Nirvana92

Üye
iyi yine sistemi yavaş yavaş oturtturuyoz. brkylmz sen hiç yksun bu aralar oyunda
Abi iletişime geçmek için bir sistem kursak artık whatsapp mı olur face mi olur :)

skype indir adresleri oyunda veririz, bide yeni hesap al TUĞRA ya katıl. genelde bi kişi eksik,oldugumuzdan yapamıoz. 5 kişi kalıyoz bi kaç el yapıp.

virtuemadman

Üye
Bence artık gir oyuna bekliyorum kardeşim

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bu haftada 200 runik veriyo millete guncelleme diye yeni hero gelir bize gelen guncellemede ödül runikleri duşuruyolar.
element kitabesi aldım adam gibi çevirmiyolar oyunu turkçeye olan bnm runiklere oluyo
ordaki -den eki varya yaktı beni
sp %90 nın uzerindeyken soguma suresi %8 den az olur.

virtuemadman

Üye
Niye aldınki onu hangi hero için o battle mage içinmi

Nirvana92

Nirvana92

Üye
.....

Son düzenleme:

revulation1907

Üye
Fiziksel kullaiom dovuscu hunerlerimi sadece sondaki kalacak kadar actim bide hasad hunerinin yaramadigini dusunuyom nedenki

Nirvana92

Nirvana92

Üye
hasad hunerini fulle bide muhafızdaki %35 iyileştirme oranı veren huneri fulle o zmn iyi hasad alırç

virtuemadman

Üye
Akartu bence iyi hero ne dersiniz

Nirvana92

Nirvana92

Üye
şu ikinci sıradaki skilli iki kere vurunca iyi oluyo ama adamı çekmeyle tutturmak zor boyle telefondan . o kadar runik vermem ben ona ama haftalıga gelince bi iki el atarım. kagax debronee balondis gibi herolara karşıda çok savunmasız. şöyle nuttdaki gibi yukarı çıkma gibi bişi olsaydı iyiydi.

virtuemadman

Üye
Var saten ulti kaçmak için yada çekme kreplere yada kendi adamına bile kullana biliyorsun

Nirvana92

Nirvana92

Üye
nası kullanamıyorum buyucu hero mu aldın? eger heron fizikselse sen vurdukca sp alırsın kullanmak için bişey yapmana gerek yok
Var saten ulti kaçmak için yada çekme kreplere yada kendi adamına bile kullana biliyorsun

akartu baya eglenceli bi hero digerleri gibi sıkıcı degil. 5v5de guzel yerler var çekmek için vigeloscular iyi bilir orları. bu zehride baya işe yarıyo şu iki sn gorunmezlik huneri boşa çıkıyo elflerde 4 - 5 sn gorunuyo gorunmezlik bassalar bile. ulti basınca vurulmuyo mu akartuya hiç raketmedim.

çin serverinde hala 300 runik veriyo bizde duşurmuşler etkinlik zaten yamyamlardan alınmıyo adamlar paso pve de event kasıyolar. runik olsa da alıversek.