Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

98farom98

98farom98

Üye
Gerçekten haklısın gençliğimizi su gibi boşa harcıyoruz benim meslek haberleşme ve iletişim bir yerde çalışıyordum bıraktım şimdi iş bakıyorum

Havvali

Havvali

Üye
Hayırlısı, pek açıkta kalacağınızı sanmıyorum :)

98farom98

98farom98

Üye
Hayırlısı, pek açıkta kalacağınızı sanmıyorum :)
Amin inşallah daha yeni bıraktım zaten başka biyerle anlaştım inşallah orası iyi olur sizin mesleğiniz ne nelerle uğraşıyorsunuz ?

Havvali

Havvali

Üye
kendimi bildim bileli öğrenciyim cbü de matematik okudum şimdi de rte de ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum :)
bu yıl son kısmet olursa atanmak için çabalıyorum bende

98farom98

98farom98

Üye
Hadi hayırlısı olsun biran evvel atanırsın inşallah bende çok istedim sınıf öğretmeni olmayı ama olamadım aslında yaş geç değil ama tekrar üniversiteye hazırlanmak biraz zor yaş kaç sizin

Havvali

Havvali

Üye
yaş 24 benim. hiç birşey için geç değildir bu üniden mezun olunca muğla da bilgisayar mühendisliği okumayı planlıyorum tabi öğretmen olursam muğlaya atanmalıyım önce :)

98farom98

98farom98

Üye
Tabi canım o konuda haklısın hiç birşey için geç değil hayırlısı olsun inşallah herşey istediğin gibi olur bende bu sene bidaha deniyecem şansıma olmazsa seneye tekrar deniyecem :)

Havvali

Havvali

Üye
denemekte fayda var öğretmenlik puanı düşüyor zaten kazanmakta bu yıl sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum

98farom98

98farom98

Üye
İnşallah :)

Havvali

Havvali

Üye
inşallah :) affına sığınıyorum beni çok fazla uyku bastırdı, saat 5.30 kalkmam lazım Allah a emanet ol şimdilik :)

98farom98

98farom98

Üye
Tabi canım nedemek estağfirullah sende Allah a emanet ol kardeşim :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Selamün Aleyküm.

mürteza16

mürteza16

Üye
Nasılsın?

SHS

SHS

Üye
Aç kapıyı ben geldim