Öneri Google Play ödeme geçmişi nasıl silinir ?

Sponsorlu Bağlantılar

canersonmez94

canersonmez94

Üye
    Konu Sahibi
Google Play ödeme geçmişi nasıl silinir ?
Merhaba arkadaşlar. Google Play'de bir süredir önemli bir sorun yaşıyorum.

Google Play'de yaptığım uygulama içi alışveriş geçmişini silemiyorum. Google Play uygulama için satın alma geçmişleri nasıl siliniyor? Bu konuda çok acil bir cevaba ihtiyacım var.

Bu Geçmiş Nasıl Silinecek!

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

lale63

lale63

Üye

Google Play'de yaptığım uygulama içi alışveriş geçmişini silemiyorum. Google Play uygulama için satın alma geçmişleri nasıl siliniyor? Bu konuda çok acil bir cevaba ihtiyacım var.

Pcden girip silmeyi denedin mi

Enes

Enes

Üye
Silme hakkında yardım edemeyeceğim ancak bir sorum olacak. Taş sandıklarını kredi kartıyla mı aldınız yoksa hesap kartıyla mı acaba ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bende yardımcı olamayacağım ama benimde bir sorum var :)
Bu taşlar niye bu kadar pahalı ve bu kadar para ödediğinize değiyormu yani ileride size tl olarak getirisi olacakmı?

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
lale63

lale63

Üye
Bende yardımcı olamayacağım ama benimde bir sorum var :)
Bu taşlar niye bu kadar pahalı ve bu kadar para ödediğinize değiyormu yani ileride size tl olarak getirisi olacakmı?
Ben bakiyorum freedom olmuyosa siliyorum böyle oyunlari bu kadar para harcanir mi ya

mesut1979

Üye
Kardesim sen delimisin yaw android kullanipta birde para mi veriyorsun ha ios olsa neyse derim ama yinede bir oyun icin bukadar para vermek sacmalik.

canersonmez94

canersonmez94

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar alışverişi yapan bizzat ben değilim. Ben de bu tip alışverişlerin yapılmasını mantıklı bulmuyorum. O nedenle sorularınıza cevap veremiyorum.

Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar, sorumu cevaplarsa teşekkür ederim. İlgilendiğiniz için saolun.

• Beğen
Tepkiler: egrvalfi ve Bahadir_fb

Misafir - 116585

Uygulama olarak değil googledan gir en sağda üç nokta var oraya basınca silme seçeneği geliyor.

Öz70

Üye
Google play store hesap işlem geçmişi silme yöntemini açıklıyorum çok basit arkadaşlar :)
"satın alma" işlemi yaptığınız Google hesabınızı geçici olarak kaldırın ve yeniden aktifleyin hesap 0 olarak geri gelir tüm hesap işlemleri, eski alımlar, abonelikler silinir. ben yedek hesap kurarak yaptım. yeniden eski hesabıma geçtim...

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
silinmez. Çünkü bunlar bir nevi fatura yerine geçiyor.

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve fatihmenteş
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Nette şu adımı gördüm, bir deneyin isterseniz;

Merhaba, aşağıdaki adımları uygular mısınız? İstediğiniz işlem bu ise sizin işinize yarayacaktır.

Satın alma işlemlerinizi silme
  1. Google Hesabınızda gidin.
  2. Ayrıntılarını görmek istediğiniz bir satın alma işlemi seçin.
  3. Satın Alma İşlemini Kaldır'ı seçin.
  4. Satın alma işlemini silmek için ekrandaki talimatları uygulayın.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

Üst Alt