En kolay n73 hackleme yolu...

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Görmeyenlere İleteyim, Bu Yöntem İlk Çıkan S60v3 Serilerine Olur Gerisine Olmaz.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
hem telefonun ramından tasarruf ediyor yer kaplamıyor hemde kolay yöntem otomatik hackliyor diğer symbian modelleri hacklenebilir belki desteği var programın işe yaradı çok :tşk:

linqin_parq

Üye
N73 te bu programı kuramıyorum sertifikanın süresi geçmiş yada telefon ayarları yanlış diyor. Oysa ki ayarlarda bi sıkıntı yok. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Eşref orak

Üye
sağol kardeşim süper bir proğram emeğine sağlık

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
N73 te bu programı kuramıyorum sertifikanın süresi geçmiş yada telefon ayarları yanlış diyor. Oysa ki ayarlarda bi sıkıntı yok. Yardımcı olabilecek biri var mı?

tarihi geriye almayı dene sertifika süresi geçmiş hatalarda bu yöntem genelde işe yarıyor

- - - Eklendi - - -

sağol kardeşim süper bir proğram emeğine sağlık

sağol kardeşim ben sadece buldum paylaştım :)

sevate

Üye
pogramı kurdum ama hala whatsupp için uyarı telefonunuz yaşlı diyor n73e whatsupp kurma yöntemi varmı ?

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
pogramı kurdum ama hala whatsupp için uyarı telefonunuz yaşlı diyor n73e whatsupp kurma yöntemi varmı ?
dostum whatsapp ı çok çabuk batarya bitirdiği için kullanmamıştım n73 şuan yanımda olmadığı için yardım edemiyorum.

yunus4554

yunus4554

Üye
Kardes ben hafıza kartına koydum yanlışlık inşallah sorun olmaz indirdim bir secman proğramı geldi telefon kapanıp açıldı şimdi hack oldumu

- - - Eklendi - - -

Kardes bir cewap yokmu

ey gidi gunler be eskiden n73 telefonum simdi ise android tab 10 ay uzerinden gecmis duygulandim :$

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi

ey gidi gunler be eskiden n73 telefonum simdi ise android tab 10 ay uzerinden gecmis duygulandim :$

4 yıldır 6630, 1yıldan beride n95 8gb kullanıcısım. Android e geçmeyi planlıyorum istedğim özellikler en iyi galaxy s serisinde

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Programı n73 ü kuramıyorum sertifika hatası veriyor

ar3232

Üye
Merhaba, bu program ekte yok. Linkleri'de silinmiş. Tekrar paylaşa bilecek olan varmı? Bu arada tarihi ne kadar geri almamız gerektiğini öğrenmek için; siscontents adlı programı kullana bilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

kaan1248

Üye
Belki bazılarınız gülecek ama aylardır bu programın linkini bekliyorum, bu program kimsenin elinde yokmu? en kolay yöntem bu şimdiden teşekkürler.Bi yardım eden yokmu? Herkes sildimi bunu ya? neyse şimdiden teşekkürler.

grepolis1

Üye
nokia 500 için gecerlımı ve link nerde

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
vereceğim linklerin herhangi birinden tekrar indirebilirsiniz... konuyu düzenleyeceğim daha sonra... 2012 yılına almanız gerekiyordu galiba sırayla ayları bir deneyin isterseniz...

Üst Alt