Haber iPhone Ve iPad Cihazlar İçin Yeni Bir İddia Gündemde

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iPhone Ve iPad Cihazlar İçin Yeni Bir İddia Gündemde
Apple donanımları hakkında yeni iddialar gündeme gelmeye başladı.

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2014 yılı itibariyle Apple cihazları en çok konuşulan cihazlar arasında yer almıştı.

iOS sistem geliştirmeleri devam ederken Apple cephesinden henüz doğrulanmamış bazı bilgiler konuşulmaya başlandı. Bilindiği üzere Apple cihazlarının donanım tercihleri en yakın rakibi Android sistemine göre daha düşük olmuştur. Bu bilgiler ışığında Tayvan‘lı bir haber sitesi tarafından ortaya atılan iddia henüz doğrulanmamış olsa da değerlendirmeye değer bir bilgi olarak gözükmekte.

Haber sitesine göre gelecek yıl iPad ve iPhone cihazlarda 1GB/2GB ram tercihini arttıracağı yönünde. Önüzmüzdeki süreçte Apple cihazların 2GB/4GB kapasitede olacağı konuşulması kullanıcılar açısından olumlu bir gelişme olacaktır. Her ne kadar Apple cihazlarında bellek tüketimi diğer sistemlere göre az tüketim gerçekleştirse de taban tabana zıt olan sistemleri karşılaştırmak yanılgıya sebeb olabilir.

98farom98

98farom98

Üye
Hele şükür sonunda iphone da ram arttıracak :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Artsa biraz fena olmaz. Uzun Ömürlü olur telefonlar.

alical33

alical33

Üye
hani 2 yi koyarlar da 4 e atlayacaklarını hiç sanmam

0MG90

0MG90

Üye
Hiç gerek yok. Yok yere ram arttırıyorlar. Tabi Steve Jobs'tan sonra iOS stabilesini götürdükleri için normal.

• Beğen
Tepkiler: lazye
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Acaba hızı nasıl olacak?

alical33

alical33

Üye
Ram in hızı etkileyeceğini pek sanmıyorum iOS da sonuçta uygulamalar arka planda çalışmıyor işlemci gücü artarsa hız artar diye düşünüyorum

Abstract_Loco

Üye
Vala telefonların uzun süreli olup olmayacağını bilmem ama cumartesi günü şu anti damping vergisi midir nedir onu gördüm, %20 lik bir vergi zammından bahsediyorlar ithal telefonlara. Eğer bu olay cidden olurda fiyatlar o kadar daha artarsa iphonun reminden önce 5inci eline bakmamız gerekecek sanırım. Şimdiki haliyle bile can sıkıcı durumda öyle olursa 3000 lirayı bulacak cihazlar.

98farom98

98farom98

Üye
Vala telefonların uzun süreli olup olmayacağını bilmem ama cumartesi günü şu anti damping vergisi midir nedir onu gördüm, %20 lik bir vergi zammından bahsediyorlar ithal telefonlara. Eğer bu olay cidden olurda fiyatlar o kadar daha artarsa iphonun reminden önce 5inci eline bakmamız gerekecek sanırım. Şimdiki haliyle bile can sıkıcı durumda öyle olursa 3000 lirayı bulacak cihazlar.
Aynen katılıyorum kardeşim yandık ya nedir bu zamlar vergiler :(

• Beğen
Tepkiler: Abstract_Loco
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Anti Damping yapılırsa bunun en büyük suçlusu Vestel olucaktır. Ve Casper gibi fişlenecektir ki şimdiden fişlenmeye başladı.

Abstract_Loco

Üye
Zaten ülkeye gelene kadar yeterince katlanıyor fiyat birde bu eklenirse ev eşyası niyetine satın alırız artık krediyle falan. Amaçları fiyatı düşürmekmiş ama apple da fiyattan ödün verecek bir durum beklemiyorum ben.
Anti Damping yapılırsa bunun en büyük suçlusu Vestel olucaktır. Ve Casper gibi fişlenecektir ki şimdiden fişlenmeye başladı.

Fişlenme derken nasıl yani cahilim bu konuda biraz ?

Üst Alt