Şu anda ne düşünüyorsun ya da ne yapıyorsun?

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sinir:sır::stres: stres

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
|-)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:angry::blink::bira::agla2::bilmm:icelim::karisti::locked:o_O:züü::mahcup::cnfsd::ağlarım:(L)(U)(U)(U)(U)(U)

FatoŞ

FatoŞ

Üye
:tebessüm::hmmm:hmmm

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:konus:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:allalla: :bilmm

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
|-)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
somuru:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Salı gunu birçok şey değişecek...

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Mert

Mert

Üye
ortak arkadaşımız ikimize de çok yakın. onunla dertleşirken sıra bana geldiğinde hala onu unutamadığımı, sevdiğimi söylemek istiyorum. ama söylersem o kesinlikle öğrenecek bunu da biliyorum. böyle içimde kaldıkça da büyüyüp can yakıyor. neden onla arkadaş kalma fikrini kabul ettim ki. bi umuda bağlanıp hareket eden aklım neden şimdi bana yardım etmiyor?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:pc: :kahve:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Film indiriyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yağmurlu hava teras keyfi süper :cool

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ortak arkadaşımız ikimize de çok yakın. onunla dertleşirken sıra bana geldiğinde hala onu unutamadığımı, sevdiğimi söylemek istiyorum. ama söylersem o kesinlikle öğrenecek bunu da biliyorum. böyle içimde kaldıkça da büyüyüp can yakıyor. neden onla arkadaş kalma fikrini kabul ettim ki. bi umuda bağlanıp hareket eden aklım neden şimdi bana yardım etmiyor?
Hala onun için umut varken neden hiçbir şey yapmıyorsun ki? Ben umut neredeyse hiç yokken çabalamaya karar vermişken seninki kolaya kaçmak bence. Eğer onsuz bir gelecek duşunemiyorsan hiç durma. Aranızdaki mesafeler size engel olmamalı.
Temel Tasar'cı kontrast ödevi verdi. Ne yapacağım la? Anlayan, bilen?

Mert

Mert

Üye
hiçbir şeyi haketmeyenlere ne çok değer vermişim, gecelerimi ne boş biri için harap etmişim, onun için kaldırdığım ilk kadehler hep boşunaymış. o cümleyi kurdun ya, hayatımda sana zaman ayırdığım her saniyeye lanet olsun!

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Senin yokluğunun yanında;
Sigaranın yokluğunun lafı bile olmaz..!

Üst Alt