Yardım Nokia Lumia Google play store

Sponsorlu Bağlantılar

cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia Google play store
Merhaba arkadaşlar ben samsung s3 kullanıcısıyım yakın zamanda lumia 1520 veya 1320 almak istiyorum ama google play store hesabım üzerinden kayıtlı oyun hesaplarım var. Sorum şu ki Lumia'lara Google Play Store yükleyebilir miyim? Yüklersem Play Store'daki uygulama/oyunları s3teki gibi sorunsuz indirebilir miyim ve Play Store üzerinden kayıtlı olduğum Online oyunlarımı Lumia'da sorunsuzca oynayabilir miyim?

Dipnot: S3'den Lumia 1520/1320'ye geçişi nasıl değerlendirirsiniz? Teşekkürler.

Serhan

Serhan

Üye
Kısaca sen o oyun meselerini ve Play i unut :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Lumia 1320 mi 1530 mi bi kesinlik şöyle ona gore bir sey söylesinler.
İkisi arasında dağlar kadar fark var.
L1320 bin tek artisı ekran büyük sarj iyi
Kamera S3 e gore vasat çok ararsın

Amacın oyun oynamaksa. Yeter ama tabi istediğin oyun uygulama bulabilir misin tartışılır.

Wp ye. Google ile alakalı hic bir şey yapamazsın :). Sadece rehberi yedekten alabilirsin
Offical gmail - google+. Uygulamaları bile yok

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
1520 de karar kıldım olmuşken iyisi olsun bir kere geliyoruz dünyaya :) ancak lumia'nın oyun ve program çerçevesi samsung'a göre biraz dar mı ben mi öyle zannediyorum? Android cihazlardaki oyunların çoğunu göremedim bu bakımdan artısı eksisi nelerdir?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
1520 de karar kıldım olmuşken iyisi olsun bir kere geliyoruz dünyaya :) ancak lumia'nın oyun ve program çerçevesi samsung'a göre biraz dar mı ben mi öyle zannediyorum? Android cihazlardaki oyunların çoğunu göremedim bu bakımdan artısı eksisi nelerdir?

Lumia samsungdan iyidir
Android windowsdan iyidir (özellestirebilirlik adina )
Sen almadan önce iyice bi araştır sonra pişman olma.

cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
son bir soru lumia'da androiddeki gibi apk ile dışarıdan uygulama yükleme imkanı mevcut mu?

Serhan

Serhan

Üye
son bir soru lumia'da androiddeki gibi apk ile dışarıdan uygulama yükleme imkanı mevcut mu?

Para verip şirket hesabı vb. Açarsan mevcut... Xap ile şirket uygulamaları yukleyebilirsin... Ya da Cihazı Unlock (root gibi birşey yapıp) PC den aktarabilirsin.. WP Forumumuzda konusu mevcut...

• Beğen
Tepkiler: cancan59
cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli dostlar belli ki arkadaş lumia almadan pismanlik başladı bile ve biri lumia daha iyi demiş. Aldığınız 1520 2000 tl iken satarken 600 tl zor gidiyor whatsap bile beta gibi . Yıllarca güncelleme gelmiyor sanki . Itunes ten daha zor kısıtlama var . Lütfen hepsini yazalım . Ha şu var lumia tek güzel tarafı kasa hoş başka bir artışı yok denecek kadar az .
Bu arkadasa note 3 veya 4 tavsiye ediyorum emin ol hakkını alacaksın . Yok eğer ben kutucukları seviyor elimde nokia olsun ama işkence olsun dersen lumia

• Beğen
cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
Değerli dostlar belli ki arkadaş lumia almadan pismanlik başladı bile ve biri lumia daha iyi demiş. Aldığınız 1520 2000 tl iken satarken 600 tl zor gidiyor whatsap bile beta gibi . Yıllarca güncelleme gelmiyor sanki . Itunes ten daha zor kısıtlama var . Lütfen hepsini yazalım . Ha şu var lumia tek güzel tarafı kasa hoş başka bir artışı yok denecek kadar az .
Bu arkadasa note 3 veya 4 tavsiye ediyorum emin ol hakkını alacaksın . Yok eğer ben kutucukları seviyor elimde nokia olsun ama işkence olsun dersen lumia
içten yorum için teşekkür ediyorum haklısın kardeş kasası ve donma yapmayan menü geçişleri ve kendine özgü kutucukları etkiledi ne yalan söyleyim ama geliştirilebilirlik açısından kısıtlı olduğu için vazgeçtim bakalım biraz daha araştralım durum neler gösterecek ona göre yol izlerim

kemsaf

kemsaf

Üye
600 tlye zormu gidiyor sacmalama

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İkisi Düşman Firmalar :D Yanliş Kayaya Çarptin :D

kemsaf

kemsaf

Üye
Wp 1520 elime aldım çok hoş ve dedim ki bu donanıma ve bu güzelim kasaya bu beta sistem yazık etmiş .
sistemde yavaş yavaş güzelleşiyor ama cihazın 2.elini 1000 tlden rahat satarsın dikkatini çekerim kardeşim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
sistemde yavaş yavaş güzelleşiyor ama cihazın 2.elini 1000 tlden rahat satarsın dikkatini çekerim kardeşim
Yok değerli insan sıfır 1.500 lerde iken ikinci eli 800 e burada gitmiyor .

wpfurkan

wpfurkan

Üye

Sanırım siz wp7 zamanlarında kalmışsınız. Whatsapp aylar önce çok büyük güncelleme aldı ve hem sorunsuz hemde güzel bir uygulama oldu. Itunes dan kısıtlı diyorsunuz. Sorayım neresi kısıtlı? İphone da bir file manager var mı?
Tamam Whatsapp wp7 ve wp8in ilk zamanlarında kötüydü ama bunlar tam 2 sene öncesinin meselesi. Aynısı sizin o kısıtlı dediğiniz mesele gibi. Wp7 zamanında zune vardı ve harbiden çok kısıtlıydı ama 2012den belli artık yok. Dikkat edelim 2012!!! Biz 2015e giriyoruz.
Wp'yi ben kendim severek kullanıyorum ve arada sırada vay be şu uygulama veya özellik olsa ne iyi olur desemde beni üzmüyor. Ha konuyu açan arkadaş her türlü oyun yüklerim rom root benim işimdir diyorsan androidden başka seçeneğin yok. Ama yok ben müzik dinler internete girer fotoğraf çekerim emailere falan bakar ve arada oyun oynarım diyorsan 1520 çok güzel bir seçenek.

• Beğen

Üst Alt