Acer mi Lenovo Mu

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
z510da 740m kart var

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yoo z500de m işlemci var
3230m var

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Olay karıştı benmkide z500 normal laptop işlemcisi 3230m. Arkadaşın alfığı ultrabook versiyonu 1.7 ghz :) tamam netleşti :)

reflex

reflex

Üye
Olay karıştı benmkide z500 normal laptop işlemcisi 3230m. Arkadaşın alfığı ultrabook versiyonu 1.7 ghz :) tamam netleşti :)
U işlemci normal işlemci gibi performans verme oyunlarda geri kalabilir.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
işlemcileri farklı olan z500 modelleri mi var ben sadece m işlemci sanıyordum

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
internette bulamadım emin misin yaw u olduğuna

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
U işlemci normal işlemci gibi performans verme oyunlarda geri kalabilir.
Ekran kartından da belli zaten. Oyunlarda çok geride kalabilecek bir cihaz. Fakat günlük kullanımda uçurur :D

• Beğen
Tepkiler: reflex
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Beyler abimin acer aspire 5739g 4 gb ram 500 gb hardisk intel core 2 duo 1 gb ekran kartı var nasıl acaba iyimi özellikleri

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Beyler abimin acer aspire 5739g 4 gb ram 500 gb hardisk intel core 2 duo 1 gb ekran kartı var nasıl acaba iyimi özellikleri
Günlük kullanımda güzel lakin oyun konusunda güncelde geride kalıyor zamanına göre iyi ekran kartı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
ekran kartı hangi model kardeşim işlemciye göre oyun için değil sanki

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı hangi model kardeşim işlemciye göre oyun için değil sanki
Geforce gt 240 m kardeşiim çok oyun oynamam bi tek fm 15 oynarım öyle büyük oyunlar oynamam bana dedi lenovoyu bana ver ben aceri sana vereyim dedi günlük kullanımda yetermi bana
Günlük kullanımda güzel lakin oyun konusunda güncelde geride kalıyor zamanına göre iyi ekran kartı
oyun oynamam bi tek fm 15 oynarım yeter mi günlük kıllanumda sıkıntı çıkarmasın yeter

mabdussamed

mabdussamed

Üye
bir acer kullanıcısı olarak kesinlikle kasa kalitesi iyi ve soğutması iyi çift mazgallı bir lenovo al :D

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
bir acer kullanıcısı olarak kesinlikle kasa kalitesi iyi ve soğutması iyi çift mazgallı bir lenovo al :D
Yok Bizim acer Allaha şükür baya sağlam çıktı 2 sene oldu alalı bi skıntısı yok işte dediğim gibi beni 2 3 sene daha götürürmü üstte dediğim özellikler

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Geforce gt 240 m kardeşiim çok oyun oynamam bi tek fm 15 oynarım öyle büyük oyunlar oynamam bana dedi lenovoyu bana ver ben aceri sana vereyim dedi günlük kullanımda yetermi bana

oyun oynamam bi tek fm 15 oynarım yeter mi günlük kıllanumda sıkıntı çıkarmasın yeter
FM 15 sıkıntı çıkarmaz oynayabilirsiniz.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye

Yeter günlük kullanımda kardeşim bende de lenovo v580c var gayet memnunum az önce call of duty advanced warfire yi bitirdim :D