Abilerim ablalarım bir bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Abilerim ablalarım bir bakarmısınız
bir bardak su istendiğinde, sofrada çatal kaşık eksik olduğunda, kapı zili çaldıgında ,ekmek alınması gerektiginde
sobaya kömür odun atılmasında, elektirik su faturasının ödenmesinde, çöpün dışarı atılmasında
yaşca evin en küçügü olarak sizlere soruyorum neden hep evin yaşça en küçük bireyi kullanılıyor çektigimiz yetmedimi içinizde olan kıskançlıgı bu şekilde mi tatmin ediyorsunuz
neden pis işlerde bizler kullanılıyoruz

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Zoba değil soba.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Evin en kucugu buyuyup buyukleri gibi is hayatina girince anliyacak bu kucuk islerin ne denli kolay seyler oldugunu.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Evin en kucugu buyuyup buyukleri gibi is hayatina girince anliyacak bu kucuk islerin ne denli kolay seyler oldugunu.
o kadar kolaysa kolay işleri kendiniz halledin, yada az yiğip kendinize uşak tutun, yanlış anlama senin küçük kardeşin olarak cevap veriyorum :)
tabi büyük olark devreye kaba kuvvet girer)):

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve 0MG90
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Haydar ayak islerini ben de pek sevmem evin tek cocuguyum ustelik.Erken evlenip yirttim denebilir :D

0MG90

0MG90

Üye
Harbi ya, bastır Haydar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Sorumluluk bunlar mecbursun mecburuz :)

smkndz

smkndz

Üye
ben evin büyüğüyüm fatura işleri bende soba da bende su istediğimde getiren yok ne anladım ben bu işten

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
En küçük her evde bir tane olur. sayıca da azız sessimizi duyurmakda zorlanıyoruz. saygı çercevesi içinde hep itilip kaktırılıyor
o senden büyük senin abin falan filan. abinin ablanın dar gelen kıyafetleri bizlere giydirilir. yav arkadaş bizim dünyaya gelmemizde
sizin bir katkınız yok dolasıyla bir vefa borcumuzda yok

zombaka

zombaka

Üye
Yapın lan işte ilerde çocunuz olursa sizde onlara yaptırırsınız

FK5896

FK5896

Üye
unutma ki zamanında abin veya ablanda küçüktü. onlarda senin gibi isyan ediyordu :)

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Yaş kaç

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Parayla yap

Anil-D

Anil-D

Üye
baska isinmi var baban calisiyor ediniyor komürle ekmek almak zor bisimi yada diger isler sen oku diye cirpinan babalar var sen gelip burda isyan ediyorsun

• Beğen
Tepkiler: zombaka
paradox07

paradox07

Üye
ahahahhha kardesim benim :) az sabret , yas bi 18 19 olsun o zamanlar anlar ve kurtulursun :) yalniz okurken cok guldum icimden :)

SHS

SHS

Üye
Ben büyük çocuğum ama tek erkek çocuk olduğum için yapıyorum bu işleri, bazen isyan etsekte yardımcı olmamız gerekir

paradox07

paradox07

Üye
haydar kardesim madem kucuk isleri yapmaktan memnun degilsin bir gun belki bir hafta sen annenin isini ya da babanin isini yap bakalim.o zaman binlerce kez sukredersin.onlarin o kadar isi yapmasindan sonra bizlerin de birer evlat olarak ebeveynlerimizin dediklerini yapmasi cok mu agir gelir?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
haydar kardesim madem kucuk isleri yapmaktan memnun degilsin bir gun belki bir hafta sen annenin isini ya da babanin isini yap bakalim.o zaman binlerce kez sukredersin.onlarin o kadar isi yapmasindan sonra bizlerin de birer evlat olarak ebeveynlerimizin dediklerini yapmasi cok mu agir gelir?
annaya babaya hızmet etmekte kusur tabiki edilmez. bunlara isyan etmek allaha isyan etmek olur. genel anlamda evin en küçük bireyın ezilmesinden bahsediyorm
baska isinmi var baban calisiyor ediniyor komürle ekmek almak zor bisimi yada diger isler sen oku diye cirpinan babalar var sen gelip burda isyan ediyorsun
ortada bir isyan varsa başlıktad belirtiğim gibi abilirim ve ablalarıma karşı