Öneri istanbul bilişim ve dubaibilişim gibi siteler

Sponsorlu Bağlantılar

genco15

genco15

Üye
    Konu Sahibi
istanbul bilişim ve dubaibilişim gibi siteler
konu android telefonlarla ilgili olduğu için buraya açma gereği duydum sorum şu lg g3 almayı dusunuyorum en uygun fıyatlar bu sıtelerde ama guvenılırler mı hıc bılmıyorum arastırdım çok övende var lanet edende sizce nasıl bu siteler garantisine güvenilir mi ve samsung garantili lg g3 32 gb 1400 1300 tl ye alma sansım var mı hepsiburada da 1500 tl su an indiridmde bu hedye çeki kuponu olayından pek nlamam bunları denk getırıp 1300 e alamaz mıyım

98farom98

98farom98

Üye
Benim önerim hepsiburada.com dan alman Türkiye nin en güvenilir sitesi biraz daha bekle düşer belki

lale63

lale63

Üye
LG telefonlarin piyasasi cok cabuk dusuyor.biraz daha bekle 1 2 ay gibi bi sure daha beklersen orijinal LG garantili telefonu 1300 1400 e alirsin.lakin g2 suanda 1000 tlye kadar dusmus beklemeni oneririm

The SLayeR

The SLayeR

Üye
eğer sadece ikisiyse ist bilişim derim iki üç kere alışveriş yaptım problem çıkmadı

lale63

lale63

Üye
eğer sadece ikisiyse ist bilişim derim iki üç kere alışveriş yaptım problem çıkmadı
Aynen bende s3 mini xperia z2 note 3 gibi telefonlar aldm bi sorun yok ki suan kullandigim note 3 4 aydir sorun cikarmadi

genco15

genco15

Üye
    Konu Sahibi
Aynen bende s3 mini xperia z2 note 3 gibi telefonlar aldm bi sorun yok ki suan kullandigim note 3 4 aydir sorun cikarmadi
peki istanbul bilişimdeki ürünler orjinal lg garantili mi nasıl öğrenebilirim bunu

Son düzenleme:
lale63

lale63

Üye
peki istanbul bilişimdeki ürünler samsung garantili mi nasıl öğrenebilirim bunu
Onlari arayarak ögrenebilirsin veya sitede canli destek falan varsa emin ol garantisiz daha iyi ben garantiye gonderiyorm bi sarj soketi 1 ayda yapiliyo burda telefoncuya goturuyorum 15 dk icinde 10 liraya yapiyolar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Iş noldu?

Üst Alt