General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

sertacusta

sertacusta

Üye
Yeni versiyonda yok mobagenie 2.6 yi indir

nandblow

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
alın size en güncel yöntemle root :biggrin:

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadaşlar benim tablet Sist Arayüzü durdu hatası veriyor sürekli nasıl çözebilirim alttaki simgelerin şeklini değiştirmek istedim ve böyle oldu tablet rootlu.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Arkadaşlar benim tablet Sist Arayüzü durdu hatası veriyor sürekli nasıl çözebilirim alttaki simgelerin şeklini değiştirmek istedim ve böyle oldu tablet rootlu.
Evet kardesim
Sorunu nasil cözebiliriz
dersen ayni sorunu yasamis idim
suan sorun yok
Sen deki bu sorunu halletmek icin geldiginde cevap vermen yeterli B-)

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Arkadaşlar tablet ekran kapalıyken indirme yapmıyor bunun çözümü varmı tabtet rootlu

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Arkadaşlar tablet ekran kapalıyken indirme yapmıyor bunun çözümü varmı tabtet rootlu
Geliştirici seçeneklerinde uykuda veriyi durdur gibi bi seçenek var ondaki tiki kaldır :oke:

Symbianizer

Symbianizer

Üye

capraz22

Üye
Kardeş bu iş güvenli mi ?

eflatunnisan

Üye
Dil seçeneklerine girdim seçtim ama o menüden çıkış yok
Dili seçtim ama o menüden çıkamıyorum, nasıl yapabilirim?

sertacusta

sertacusta

Üye
Bu tablete uygun wpa_supplicant dosyasını bulan var mi

y55900

Üye
s.a kardeşim bu yazdıklarını aynen uyguladım fakat bilgisayara baglantı yaptıgım da bilgi sayara baglanıyor ama mobogeni_setup a baglan mıyor hata veriyor
usb veya bigisayar diye okadar çok ugraştım ki artık mdm aktivasyon şifremi bile kabul etmiyor sinir den aklımı oynatacagım ner deyse bir yardım cı olursan sevinirim

mehmettech

mehmettech

Üye
beyler tablette NFC varmı

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Beyler
Böyle bir sorun var
Cozebilir miyiz pls❓❔
ACILIRKEN gm logosu gösterıyor aamaa ardından siyah erkan öyle kalıyor wipe factory vsvs isee yaramıyor .. çözümü bilen yazarsa cok makbule gecicek :/

Son düzenleme:

Üst Alt