OfficeSuite Premium + Pro 8 PDF 8.0.2364 (Turbobit) - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
OfficeSuite Premium + Pro 8 PDF 8.0.2364 (Turbobit) - Güncellendi
OfficeSuite Premium + Pro 8
Açıklama :
Dünyanın 1 numaralı mobil ofis bugün!
>>> PCMag Editörün Seçimi ve Google Editörün Seçimi mobil ofis Oyna <<<
# 205 ülkede 120 milyondan fazla cihazları Yüklü
Hergün # 55,000 'den fazla kayıt
Google İş kategorisinde oyna içerisinde No 1 app
# 35 milyon indirme ve Google Play'de 240.000 yorum

OfficeSuite Pro, görüntülemek oluşturmanıza olanak sağlar, düzenleme, baskı ve paylaşım Microsoft Word, halindeyken Excel ve PowerPoint dosyalarını. Ayrıca açık ekleri can ve zengin özellikli mobil ofis çözümü ile bir Android tabanlı telefon ya da tablet PDF dosyalarına bakın.
Sizinle ofis getirmek ve gittiğiniz her yerde üretken kalmak!

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
• Tek bir tam bir özellik zengin uygulama ile karmaşık, Microsoft Office ve PDF dosyaları ve ekleri, görüntülemek, oluşturmak ve düzenlemek için yeteneği.
• Microsoft ile tam uyumluluk DOC formatları, DOCX, DOCM, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX, PPS, PPSX, pptm, PPSM ve yaygın formatları desteği PDF, RTF, TXT, LOG, CSV, EML, ZIP gibi; Open Office formatları - ODT, ODS ve ODP.
• Sağlam belge biçimlendirme ve düzen ve cihazda gelişmiş belgeler oluşturmak için yeteneği.
Gelişmiş belge oluşturma ve cihaz üzerinde rötuş Zengin düzenleme özellikleri •.
Yerel, uzak dosyalar ve e-posta eki Kolay dosya erişimi •.
• Eğer yerel ve uzak depolama dosyalara erişmek ve yönetmek için izin Entegre File Browser; Yeni dosyalar, Benim belgeler klasörlerde ve belge şablonları hızlı erişim.
• Paylaşımı yoluyla olabilir, e-posta, Bluetooth, Wi-Fi Direct.
• Box, DropBox, Google Drive, OneDrive ve SugarSync gibi çeşitli bulut hizmetleri ile entegrasyon.
• İmla kontrolü, akıllı metin klavye, PDF kamera tarayıcı, Microsoft uyumluluk Font Pack ve in-app OfficeSuite Premium yükseltme olarak mevcuttur daha birçok özellik.
• 56 dilde mevcuttur.
• Birden fazla klavye kısayolları ve nesneleri ve seçimleri hareket desteği ile klavye ile çalışmak için optimize edilmiştir.

Pro Link :

Premium Link :

Eski Sürüm :

Son düzenleme:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
OfficeSuite Premium + Pro 8 PDF + HD 8.0.2358

Link :
Açıklamasını da ekler misin kardeşim.
Google translate :D Peki kullandın mı benim telefondaki office programından farkı nedir bunun?

• Beğen
Tepkiler: ahmetsuha525000

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Açıklamasını da ekler misin kardeşim.
Google translate :D Peki kullandın mı benim telefondaki office programından farkı nedir bunun?
Şuan Android için en gelişmiş Office programı bu. Bende kendim kullanıyorum ama bunu sürümünü denemedim çünkü telefon garantide.

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
fatih793

fatih793

Üye
Zippyshsre linki varmı

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Ben Turbobit kullanıyorum. Zippshare kullanmadım. Akşam vaktim olursa atarım..

dallass

dallass

Üye
Bu pro ile ilgili 3 tanecik sorunum var yardımcı olabileceklere şimdiden tşk. ederim
1- A/Z sırala dediğim zaman A sütuna verdiğim numara ile satırına verdiğim dolgu rengi ile beraber
istediğim gibi yukarılara çıkıyor ama eski bulunduğu satırdada eski dolgu rengini bırakıyor, bırakmaması gerekiyor
halbuki pc excelde bu olmuyor bunu nasıl halledebilirim
2- pc excelde tarih satırına 18.12 yazınca otomatik olarak 18.12.2014 yani bugünün tarihini atıyor
ama bu proda illada tarihi tam yazmak gerekiyor mesela 18.12 yazınca 1900 lü bir tarih atıyor bunun bir çözümü varmı
3- satırda bir kelime yazarken sözcüğün ilk harfini devamlı büyük harfe çevirmenin bir ayarı varmı

corus54

corus54

Üye
Deniyelim tesekkurler

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Teşekkürler

waterboy55

waterboy55

Üye
kullandığım en dandik pro. hiç memnun kalmadım

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Bu pro ile ilgili 3 tanecik sorunum var yardımcı olabileceklere şimdiden tşk. ederim
1- A/Z sırala dediğim zaman A sütuna verdiğim numara ile satırına verdiğim dolgu rengi ile beraber
istediğim gibi yukarılara çıkıyor ama eski bulunduğu satırdada eski dolgu rengini bırakıyor, bırakmaması gerekiyor
halbuki pc excelde bu olmuyor bunu nasıl halledebilirim
2- pc excelde tarih satırına 18.12 yazınca otomatik olarak 18.12.2014 yani bugünün tarihini atıyor
ama bu proda illada tarihi tam yazmak gerekiyor mesela 18.12 yazınca 1900 lü bir tarih atıyor bunun bir çözümü varmı
3- satırda bir kelime yazarken sözcüğün ilk harfini devamlı büyük harfe çevirmenin bir ayarı varmı
Kardeşim kusura bakma. Uzun zamandır foruma giremiyorum. Bu arada sorularına cevap vermemem çünkü ben kullanmıyorum. Sadece elime geçti bende paylaşayım dedim. Kusura bakma.

Üst Alt