Teknik Resimden Devamsızlıktan Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Teknik Resimden Devamsızlıktan Kaldım
Alt tarafı 4 kere derse girmedim diye kaldım ya işe bak. Okulu 1 yıl daha uzattım gibi ya bakalım belli olmaz hocayla bir konuşayım yine de.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Nasıl sene uzatıyorsun yahu ? Ön koşullu ders ise onu alttan alırsın. Verdikten sonrada üstten ders alırsın belki erken bile bitirirsin. Ben üstten ders aldım 2 tane ve canıma okuyorlar şu an orası ayrı

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl sene uzatıyorsun yahu ? Ön koşullu ders ise onu alttan alırsın. Verdikten sonrada üstten ders alırsın belki erken bile bitirirsin. Ben üstten ders aldım 2 tane ve canıma okuyorlar şu an orası ayrı
Şöyle ki, teknik resim 1'den kalınca ikinci donem teknik resim 2'yi alamıyorum. İkinci donem teknik resim 1 dersi de açılmıyor. Hal böyle olunca ikinci sınıfta bilgisayar destekli çizim ve bilgisayar destekli tasarım derslerini de alamıyorum. Böyle böyle uzuyor.
Ustten ders alamıyorum çunku biz bu bolume giren ilk öğrencileriz.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Dert etme. Her zaman dediğim gibi ; işsizler ordusuna erken katılmanın anlamı yok.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Dert etme. Her zaman dediğim gibi ; işsizler ordusuna erken katılmanın anlamı yok.
Öyle de devamsızlıktan kalmak çok koyuyor. :( Bakalım haftaya kadar teknik resim dosyamı tamamlayıp hocanın karşısına çıkacağım. Gelmedipim derslerdeki eksiklerimi çalışıp çabalayarak kapattım falan diye yalvaracağım. Belki bırakmaz.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Öyle de devamsızlıktan kalmak çok koyuyor. :( Bakalım haftaya kadar teknik resim dosyamı tamamlayıp hocanın karşısına çıkacağım. Gelmedipim derslerdeki eksiklerimi çalışıp çabalayarak kapattım falan diye yalvaracağım. Belki bırakmaz.
Umarım yardımcı olur. Olmazsa da çok takma kafana. Bi şekilde biter.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Hocanın gözüne girmeye çalış
Hocanın gözüne girmeye çalış

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Finalden yüksek alırsam hoca beni bırakmayacak devamsızlıktan.

maviyesil1

maviyesil1

Üye
eskiden devamsizlik yapildiginda saglik ocaklarindan (simdiki aile doktoru) devamsiz yapildigi tarihli doktor raporu alinirdi. devamsiz degilde hastaymis muamelesi gorunurdu.

Baydırman

Baydırman

Moderator
eskiden devamsizlik yapildiginda saglik ocaklarindan (simdiki aile doktoru) devamsiz yapildigi tarihli doktor raporu alinirdi. devamsiz degilde hastaymis muamelesi gorunurdu.
şimdide rapor alınıyor :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Üniversitelerde sağlık raporları işe yaramaz. Yakınların ölümü gibi durumlarda ya da ciddi sağlık problemlerinde kabul edilir raporlar.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hocanın yanına git iki kutu malboro al hocaya olsun bitsin ya :ehe :kop2:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Adam ismini google'a falan yazar bunları görür bence ismini sil :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

Üst Alt