Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

ardakan12

ardakan12

Üye
Mr. Loung üzerine v3.0 kur hiç sıkıntı olmaz herşey sorunsuz ☺

ardakan12

ardakan12

Üye
Aynıdır

ardakan12

ardakan12

Üye
denedinmi

ardakan12

ardakan12

Üye
Onemi yok ekran goruntusunu at merak ettm
☺☺

dark0045

Üye
Samsung Türkiye ile telefonda öncesinde ise canlı destek aracılığı ile görüştüm n9000q için güncelleme gelmeyebilirmis Türkiyedeki cihazlar için bir bilgi yokmuş arkadaşlar

xmustx

xmustx

Üye
Samsung Türkiye ile telefonda öncesinde ise canlı destek aracılığı ile görüştüm n9000q için güncelleme gelmeyebilirmis Türkiyedeki cihazlar için bir bilgi yokmuş arkadaşlar
Ciddi olamazsın :gun1:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hahaahahhah komedi ya dostum inanma sen onlara :) androidçi adama zor yok sen Türkiyeye vermezsen bizde başka ülkeninkini kurarız alırız o güncellemeyi! ;)

dark0045

Üye
Gayet tabi bizim bi bilgimiz yok diyorlar. Hiç mi yüzünüz kızarmiyor bu cevabı verirken dedim başka bir konu varmı diyolar.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Eski Cihazlar İçin Note 4 Gitfs:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Kanalımızın 2.videosu :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1 yılda 4 kez 2 yılda 6 kez aynı sıkıntıdan servise giden cihazlar değişime tabi tutuluyormuş.

xmustx

xmustx

Üye
Gmail google maps ve google drive dün akşam yine güncellendi

omursevim

omursevim

Üye
Note 3 için sızıntı lolipop güncellemesi çıktı arkadaşlar exynos için

dark0045

Üye
Sammobile in yayınladığı videodan mi bahsediyorsunuz yoksa yeni sızıntı mı

omursevim

omursevim

Üye
Bilmiyorum ota güncellemesinin beta sürümü imiş ben indirdim ama daha yükleyemedim tar.md5 formatında değil dosya flash layıp yüklüyeceģim galiba karışık biraz linkini istersen yazayım buraya yasak değilse

dark0045

Üye
Teşekkür eserim otayi beklemek en iyisi bence

Üst Alt