Yardım [YARDIM] Order & Chaos Online

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM] Order & Chaos Online
Merhaba herkese
Bu oyunu oynayan birileri var mı? Oyuna baglanmak için illa wifi mi gerekiyor?
arkadaşlar bugün bu oyunun ilk 8 Lvi ucretsiz olmuş , sonra parayla tabiki : )

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
oyun için internet paketin veya wifi şart.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
oyun için internet paketin veya wifi şart.

cepnet varda blitzede girmiyo bazı oyunlar illa wifi istiyo , sadece wifi istiyo . sen oynuyo msn order & chaos?
duyduguma göre tek sefer 15₺ verip alınmıyomuş oyun abone olup her ay 15₺ vermek gerekiyomuş kaldı ki bide oyun içi item satışı var . çok paragöz bu gameloft

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
benden öyle bir ücret kesmedi.heralde xbox la ilgili bir ücrettir. oyuna girerken 3g yi açık tut arada sorun olur.

ben sıkıcı buldugumdan sildim. order & caos duels e geçtim

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
benden öyle bir ücret kesmedi.heralde xbox la ilgili bir ücrettir. oyuna girerken 3g yi açık tut arada sorun olur.

ben sıkıcı buldugumdan sildim. order & caos duels e geçtim

ilk 8 Lv ucretsiz snra ucretliymiş ama bnde wifi yok şuan deneme şansım olmadı. pek övüyolar wow çakması diye, ayrıca o&c duels kartlarla oynanan bi oyun degil mi? daha sıkıcıdır order chaos onlineden.

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
yu-gi-oh çizgi filmini izlediysen emin ol ki oyun sarıyor bağımlılık yapıyor .) şayet bu da güzel denedin mi bilmiyorum. benzer tarzda

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
denedim de sarmadı dh 4. bana online lazım kızdıgım zaman karşımda kufur edecek birilerini istiyorum.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
Order & Chaosda 61 Lv oldum son level 70 şimdiye kadar oyunu satın alın diye bişey görmedim ama telefon acayip kasıyo . Türk teşkilatı buldum bide ALSANCAK adı ama kasmadan dolayı rahat rahat zindan yapamıyorum. L 525 bnm telefon sözde 1GB ram var.

Üst Alt