Öneri Xperia Z1 Aksesuarlarım :D

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
gelebilirsem gelmeyi düşünüyorum bakalım :D
6 aydır düşünüyon hala karar veremedinmi :D
@najanaja Abi konuyu sana devrediyorum ben çekildim :D Bana ihtiyacı olan etiket yapsın :D
ben devraldım zaten kendi konum gibi kullanıyom :D etiket yapsın diyonda ben sana nededim senin nick sorunlu kardeşim başında zaten @ işareti var 2 tane o yüzden senin adını anamıyoz :D kendin bi dene istersen kendini etiketlemeyi bakalım becerebilecenmi :D @ ten başka karakter bulamadınmı oraya koyacak :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Aynen olmuyormuş :D Tamam ben arada bakarım o zaman konuya. :D Kendi konunmuş gibi davran abi :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
@Mr. Turk kardeşim cvb ı gördünmü ? 2. sayfada kaldıda belki gözden kaçmıştır :) resimlerle açıklayıverdim :oke:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
najanaja

najanaja

Üye
He sağol dur benim bulduğumda usb gırısıde var atıyım :)
nasıl şarj yeri dışında ayrı bidamı var usb girişi ? senin tel z1 mini mi ? bu benim verdiğim z2 için olan dk36 z1 için olan belki farklıdır.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
nasıl şarj yeri dışında ayrı bidamı var usb girişi ? senin tel z1 mini mi ? bu benim verdiğim z2 için olan dk36 z1 için olan belki farklıdır.
Z1lerın hepsine uyar yazmış da

najanaja

najanaja

Üye
bu faklıymış :) belki oda büyük usb yle şarj etmek içindir çıkış olamaz dock tan ne tür bi çıkış olur ki :) muhakkak oda giriştir ve dockta giriş tek bi işe yarar oda şarj etmek :) modeli ismi ne bunun ?
tamam buldum ben lt30p ymiş :D
yok o değilmiş yanlış şey :)
şimdi buldum :D hadi canım bedava ya bu 4 dolar sadece 10 tl bile değil :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
bu faklıymış :) belki oda büyük usb yle şarj etmek içindir çıkış olamaz dock tan ne tür bi çıkış olur ki :) muhakkak oda giriştir ve dockta giriş tek bi işe yarar oda şarj etmek :) modeli ismi ne bunun ?
tamam buldum ben lt30p ymiş :D
yok o değilmiş yanlış şey :)
şimdi buldum :D hadi canım bedava ya bu 4 dolar sadece 10 tl bile değil :D

Aynen bu :)
Ordaki dock baglantısınım hdm otg desteği felan varmı acaba?

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
6 aydır düşünüyon hala karar veremedinmi :D

ben devraldım zaten kendi konum gibi kullanıyom :D etiket yapsın diyonda ben sana nededim senin nick sorunlu kardeşim başında zaten @ işareti var 2 tane o yüzden senin adını anamıyoz :D kendin bi dene istersen kendini etiketlemeyi bakalım becerebilecenmi :D @ ten başka karakter bulamadınmı oraya koyacak :D
izmire yolum düşmüyo ki uğrıyayım :D karabükten gelmeside zor biliyon mu :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve @@DiAbLo@@
98farom98

98farom98

Üye
Bende Z2 telefonuma ekran koruyucu almak istiyorum en iyisinden hangini almalıyım kırılmaz olsun en iyisi olsun

najanaja

najanaja

Üye
Aynen bu :)
Ordaki dock baglantısınım hdm otg desteği felan varmı acaba?
valla kardeşim ben mantığımca cvp veriyorum kesinlikle imkansız :) şimdi akıl var mantık var telefonu manyetik şarj kısmından bağlıyosun buraya yani oradan hiçbi çeşit çıkış olmaz girişte olmaz orası şarj yeri. hadi otg bağladın diyelim telefon ordan nasıl algılayacak o otg yi ? adı üstünde manyetik şarj oluyo ordan yani hiçbişey algılaması imkansız. ama normal şarj yerinden usb taktığın için otg hdmi herşeyi algılar telefon. tabi bu benim mantığım :D öğrenmenin tek yolu ise ürünü almak :D zaten ucuz bişey normal burdaki sony dock ları 80 tl den başlıyo bunun yanında 10 tl devede kulak oluyo ben bile elimde dock olmasaydı gözüm kapalı alır geçerdim :D ama yine söylüyorum docktan bence hiçbitürlü giriş ve çıkış yapılamaz o sadece manyetik olarak şarj etmek için tasarlanmış. o usb nin anlamını çözemedim :D
izmire yolum düşmüyo ki uğrıyayım :D karabükten gelmeside zor biliyon mu :D
zor olduğunu biliyom da bu izmire de bi ara yolunu düşürüver gari :D
Bende Z2 telefonuma ekran koruyucu almak istiyorum en iyisinden hangini almalıyım kırılmaz olsun en iyisi olsun
valla kardeşim en iyisi olsun dersen paraya kıyacan çünkü onlar tuzlu oluyo ve bu çin sitelerinden bulamazsın :D eğer parası önemli değil diyosan dafoni harbi kalite kesinlikle dafoni almalısın :oke: burda var mesela yada z2 dafoni olarak araştır belki daha ucuzuda denk gelir başka sitelerden ama pek fazla ucuzu olacağını sanmıyorum :)

yada bi öneride spigen olabilir oda kalite kendi sitesinde 40 dolar.

burdan kalitelerine bakabilirsin :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@, sLeepLe ve 98farom98
sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla kardeşim ben mantığımca cvp veriyorum kesinlikle imkansız :) şimdi akıl var mantık var telefonu manyetik şarj kısmından bağlıyosun buraya yani oradan hiçbi çeşit çıkış olmaz girişte olmaz orası şarj yeri. hadi otg bağladın diyelim telefon ordan nasıl algılayacak o otg yi ? adı üstünde manyetik şarj oluyo ordan yani hiçbişey algılaması imkansız. ama normal şarj yerinden usb taktığın için otg hdmi herşeyi algılar telefon. tabi bu benim mantığım :D öğrenmenin tek yolu ise ürünü almak :D zaten ucuz bişey normal burdaki sony dock ları 80 tl den başlıyo bunun yanında 10 tl devede kulak oluyo ben bile elimde dock olmasaydı gözüm kapalı alır geçerdim :D ama yine söylüyorum docktan bence hiçbitürlü giriş ve çıkış yapılamaz o sadece manyetik olarak şarj etmek için tasarlanmış. o usb nin anlamını çözemedim :D

zor olduğunu biliyom da bu izmire de bi ara yolunu düşürüver gari :D

valla kardeşim en iyisi olsun dersen paraya kıyacan çünkü onlar tuzlu oluyo ve bu çin sitelerinden bulamazsın :D eğer parası önemli değil diyosan dafoni harbi kalite kesinlikle dafoni almalısın :oke: burda var mesela yada z2 dafoni olarak araştır belki daha ucuzuda denk gelir başka sitelerden ama pek fazla ucuzu olacağını sanmıyorum :)

yada bi öneride spigen olabilir oda kalite kendi sitesinde 40 dolar.

burdan kalitelerine bakabilirsin :)

düşecek inşallah :D bu arada ekran koruyucu olarak ben spigen aldım paraya kıydım gittigidiyordan aldım gayet sağlam parmak izi bırakmıyo çizilmiyo kendim denedim 0.2 mm kalınlığı var dokunmatiğede hiç etkisi yok :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve @@DiAbLo@@
najanaja

najanaja

Üye
düşecek inşallah :D bu arada ekran koruyucu olarak ben spigen aldım paraya kıydım gittigidiyordan aldım gayet sağlam parmak izi bırakmıyo çizilmiyo kendim denedim 0.2 mm kalınlığı var dokunmatiğede hiç etkisi yok :D
yakın zamanda olur inşallah :islik biliyom sipigeni sen gösterdiydin zaten bana :D kılıf olarak ama ekran koruyucularıda kılıfları kadar iyi. ama şahsen ben bi koruyucu için 60-80 tl vermem :) çok pahalı yav zaten aşırı itinalı kullanıyom iş elektronik cihaz olunca çok titizim :D o yüzden standart bi cam koruyucu yetiyo bana :)

98farom98

98farom98

Üye
bunlardan birini alsam memnun kalırım demi :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
yakın zamanda olur inşallah :islik biliyom sipigeni sen gösterdiydin zaten bana :D kılıf olarak ama ekran koruyucularıda kılıfları kadar iyi. ama şahsen ben bi koruyucu için 60-80 tl vermem :) çok pahalı yav zaten aşırı itinalı kullanıyom iş elektronik cihaz olunca çok titizim :D o yüzden standart bi cam koruyucu yetiyo bana :)
Kesinlikle katılıyorum abi :D
bunlardan birini alsam memnun kalırım demi :)
Kalmaman için sebep yok :D

• Beğen
98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle katılıyorum abi :D

Kalmaman için sebep yok :D
Ya bide ne dicem bu 4.4.4 güncellemesinden sonra benim tel de kendi kendine şarj yiyor ya çözüm bulamadım acaba antivirüs den mi acaba avg var pro yada neden ya bi çözümü varmı ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Ya bide ne dicem bu 4.4.4 güncellemesinden sonra benim tel de kendi kendine şarj yiyor ya çözüm bulamadım acaba antivirüs den mi acaba avg var pro yada neden ya bi çözümü varmı ?
Antivirüs nedir ya kaldır allah aşkına androide durduk yere virüs bulaşmaz. Yüklediğin uygulamaları pc den kontrol et tamamdır

98farom98

98farom98

Üye
antivirüsü kaldırırım da yüklediğim uygulamaları pc den nasıl kontrol edecem

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Hafta bir telefonu tak tara kardeşim. Aslında hiç gerek bile yok ama neyse

• Beğen

Üst Alt