iPhone 4S iCloud Aktivasyon Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

elekbermammad

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4S iCloud Aktivasyon Sorunu
Merhaba arkadaşlar, öncelikle, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sorun şu, iPhone 4S cihazım var ve iCloud aktivasyon ekranında kalıyor.iCloud hesabımı unutdum ve evdeki diğer kardeşim telefonu bana aklınca zarar yapmak için sıfırlamış.
Birkaç yol denedim, olmadı.DoulCI serverlerini de denedim, ama hata verdi.

Sorunu nasıl hallede bilirim? Ücretsiz olmasa da olur, ama sorunu halletmek için yol gerek.
Teşekkürler şimdiden...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
iCloud hesabını unutmuşsan hayırlı uğurlu olsun :) onunla ilgili bir çözüm göremedim henüz :)

elekbermammad

Üye
    Konu Sahibi
Bazı sitelerde yapıyolar bu işi.Onlara itibar edilmez mi?

elekbermammad

Üye
    Konu Sahibi
Anladım hocam.Teşekkürler.

blade1308

Üye
Merhaba arkadaşlar, öncelikle, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sorun şu, iPhone 4S cihazım var ve iCloud aktivasyon ekranında kalıyor.iCloud hesabımı unutdum ve evdeki diğer kardeşim telefonu bana aklınca zarar yapmak için sıfırlamış.
Birkaç yol denedim, olmadı.DoulCI serverlerini de denedim, ama hata verdi.

Sorunu nasıl hallede bilirim? Ücretsiz olmasa da olur, ama sorunu halletmek için yol gerek.
Teşekkürler şimdiden...

kardeşim şu sitelere göz at

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Gadgetwigde denedin mi ?
kardeşim şu sitelere göz at

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu Yöntem A4 Çipli Cihazlar İçin Geçerli Oluyo Ve Sonrasında Sim Kartı Okumuyo Servis Yok demeye başlıyor.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Gadgetwidgeyi deneyebilirsiniz

manyax2007

manyax2007

Üye
CİHAZIN YIRTİÇİ GARANTİLİYSE VE ORJİNAL FATURAN ELİNDE VARSA İGOOGLE DAN İPHONE DESTEK YAZ ONLARLA İLETİŞİME GEÇ SENDEN CİHAZIN FATURASINI FALAN İSTİYORLAR VE AYNI GÜN İÇİNDE APPLE IN İRLANDA DAKİ GENEL MERKEZİNE DOSYA OLUŞTURUP GÖNDERİP AÇTIRIYORLAR TABİİ ELİNDE FATURAN VARSA DAHA ÖNCE ÇOK CİHAZ AÇTIRDIM BU ŞEKİLDE HEMDE ÜCRETSİZ ;)

Üst Alt