Salfish Hakkında Sorum Olacak

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Salfish Hakkında Sorum Olacak
Arkadaşlar herkese iyi forumlar öncelikle. Benim sormak istediğim bir sorum var. Salfishi N9'a yükleyebiliyor muyuz nedir son durum bilgi verebilecek olan biri var mı?

fnldstntn

Üye
Yenilik yok. İlk Sailfish portlarının üzerine kayda adeğer bir düzelme yenilik yok bunun en büyük nedeni de kernelin eski olması şu anda çalışmalar bunun üzerinde eğer kernel güncellenebilirse ardından Daha iyi ve güncel Sailfis belki yapan olursa daha iyi Android porları da gelebilir fakat bu saatten son bence pek ümitlenmeyin...

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
N9 işi tam bir muamma oldu
ilgilenenlerin nerdeyse %80 'i telefonunu ya bozdu ya degiştirdi
destegi %60 dan %10 seviyelerine düştü ki benim cihazlarımda usb yi sök tak ana kart yaktı
tabiki normal ama bu saatten sonra destek cok zor konumlara geldi ama!!
wayland ve karnel olayı cözümleniyor ne zaman biter nasıl gelir bilmiyorum bende ilgilenmeyi bıraktım fakat sailfish ile ilgili bir bilgi olursa mutlaka paylaşacagız ;)

NooC

Üye
N9 işi tam bir muamma oldu
ilgilenenlerin nerdeyse %80 'i telefonunu ya bozdu ya degiştirdi
destegi %60 dan %10 seviyelerine düştü ki benim cihazlarımda usb yi sök tak ana kart yaktı
tabiki normal ama bu saatten sonra destek cok zor konumlara geldi ama!!
wayland ve karnel olayı cözümleniyor ne zaman biter nasıl gelir bilmiyorum bende ilgilenmeyi bıraktım fakat sailfish ile ilgili bir bilgi olursa mutlaka paylaşacagız ;)

Üstad, peki Nexus 5 için Sailfish 2.0 portu ne durumda.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Üstad, peki Nexus 5 için Sailfish 2.0 portu ne durumda.
Cok ince girişleri var ve nexus 5 icin cok rendelendi bunu salata gibi düşünün ;) linux ten ayrılana kadar sanırım kimse verim alamaz.

Üst Alt