TTNET 16MB HİZİNDA 50 AKN 44tl

Sponsorlu Bağlantılar

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
TTNET 16MB HİZİNDA 50 AKN 44tl
Degerli forum uyeleri ve misafirler ttnette kontratiniz bittiyse ve internet hattinizi kapattirmadan ikna kampanyasi 444 0 375 ten bilgilerinizi girdikten sonra 2 ve 7 tuslayarak cikan musteri temsilcisi arkadasla acik sozlu bir sekilde konusursaniz bu firsattan yararlanma olasiliginiz % de% dur herkese saygilar ...

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Luck Star

ByKatre

ByKatre

Üye
ayrıntılar nasıl kardeş

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
4440375 musteri temsilcisine aboneligimi uygun bir kampanyayla devam etmek istediginizi belirtin o size ttnet in internet sayfasindaki kampanyalardan bahsedecek kabul etmeyin ikna kampanyasi birimine yonlendirin deyin sonra o size sanirim one 3 sonra 7 yi tuslayin diycek demezse siz kendiniz deneyin olmazsa yeniden konusun ikna bolumune sizi baglayacaklar

ByKatre

ByKatre

Üye
tamam kardeşim eyvallah :)

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim umarim yararlanan arkadaslar cikar...

Luck Star

Luck Star

Üye
bizim üniversiteli kampanyası var 16mb 49lira temmuzda bitiyor bitince olursa böyle yaparız teşekkürler.

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Faydali olabildiysek forumdaki arkadaslara bir nebzede olsa memnun oluruz herkeze saygilar...benimde yeni kampanyam bitmisti 18/12/2014 de yeniden uzun ugrastan sonra 44 tl den yararlandik biraz nazlaniyorlar ama yinede teslim olmadim...

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

yaren_70

Üye
Kardeş söylediğin kampanyadan 6 aydır faydalanıyorum. 44TL + ev telefonu 5 TL toplam 49TL ödüyorum.

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Benim ev telefonu haric ev icin ev avantas 100 kampanyasi uc yil taahutlu 23tl karsiliginda heryone yurtdisida dahil 3000 dk hediyem var o yonden iyiyim

ByKatre

ByKatre

Üye
Simdi tam olarak nasil olacak dondurulmus bi ttnet hatti var en hesapli olan hangisi
Ikna kampanyasina yonlendirme gibi bir hizmetimiz yok dedi 70 tl diyo ka sinirsiz taahhut verirsen 51 tl vay anasini ne kadar pahali

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Sayin baykatre bir ttnet ofis yada bayi sine giderek hattını zi iptal ettirme başvurusunu imzalayın ve bi kaç gün bekleyin bu arada hattınız dondurularak musteri temsilcisi sizinle irtibata geçecektir sizi ikna etmeye calisip size sebebini soracaktır sizde makul tekliflerini alınız mutlaka işinizi gören kampanya olacaktır. SAYGILAR

MoRTaLSouLL

MoRTaLSouLL

Üye
Merhaba arkadaşlar.
İkna kampanyası hakkında biraz bilgi aktarayım. Ben kendim yaptırdığım işlemleri anlatayım belki internet açtırmak isteyen arkadaşlara bir nebzede olsa yardımım dokunur.
İlk önce 4 defa müşteri hizmetlerini aradım ve ayrı ayrı birimlerinden kampanyaları hakkında bilgi edindim.
Bunlardan en faydalısı ise iptal başvuru yapıp "İkna Kampanyası" sunmalarıydı.
24 ay taahhütlü 16 mbps 50gb akk 44tl + ev telefonu(250dk heryöne) 54 tl dediler.
12 ay taahhütlü 16 mbps 50gb akk 50tl dediler.

Bende birde ofislerini gidip bilgi edinmek istedim.
Ve iptal başvuru yapmak istediğimi söyledim. Eğer kampanyalarınız varsa değerlendirmek isterim dedim ve bana 24 ay taahhütlü 16mbps 50gb akkli paketi 39.90 tl'ye sundular. Bende kabul ettim.

Eğer şubeye giderseniz (şubeden kastım müdürlüğün olduğu yere) iptal başvurusu yapın ve ikna kampanyası isteyin. Eğer size tanımlanmış ise bu kampanya alabilirsiniz. Eğer tanımlanmamış ise müş. hiz. daha avantajlı.

Not: 1 hafta önce yaptırdım bu kampanyayı.

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar yıllar sonra tahahütümüzün sonuna 28/11/2016 tarihinde bitirip yolumuza tahahütsüz TÜRK.NET İLE Devam kararı aldık 50mb 150 akk heryöne 1000 dk

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bilinmedik Firmarlardan Kaçınılması Gerek Bence.Superonline yad auydunet Şeçerseniz Başınız Ağrımıaz

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Bilinmedik Firmarlardan Kaçınılması Gerek Bence.Superonline yad auydunet Şeçerseniz Başınız Ağrımıaz
Superonline ile bir hafta uğraştım Turkcell faturalı hattım ile dörtdörtlük kampanyaya başvuralım dedik süperınline arıyorum farklı Turkcell arıyorum farklı söylüyor kendi sitelerinden bakıyorum farklı kampanya yazıyor ben oradaki kampanya bu diyorum onlar yanlışınız var öyle kampanya YÖK diyorlar en son superonline aradı ev teli nide geçirmek gerekiyormuş olmuyor dedi o halde iptal edin dedim üç beş gün sonra cumartesi geçtiğimiz gün başka bir birim aradı onların yapamadığını bu birim yapıyormuş onların ekranları yeterli izin.vermiyormuş istemiyorum dedim nedir bu bir haftadır sizle uğraşıyorum dedim Ttnet tahahütsüz internet 83,00tl 26,50 de ev teli 110tl ye yakın a maloluyor bende turknet aboneliğine başvurdum 50mb vdsl 150akk 1000dk 59,90 bu hızın yarısını verseler yinede Ttnet altyapılı zaten yeterli gelir 24mb Ttnet kullanıyordum 22mb görüyordu anca 50mb yarısı en az 20 mb verse turknet ev için yeter de artar zaten aynı Ttnet ye kullandığım vdsl modemimle devam edicem o kadar sonuçta ev için üç beş kişi bağlanacak yeterli gelir diye düşünüyorum kopma olmasın gerisi önemli değil

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Superonline ile bir hafta uğraştım Turkcell faturalı hattım ile dörtdörtlük kampanyaya başvuralım dedik süperınline arıyorum farklı Turkcell arıyorum farklı söylüyor kendi sitelerinden bakıyorum farklı kampanya yazıyor ben oradaki kampanya bu diyorum onlar yanlışınız var öyle kampanya YÖK diyorlar en son superonline aradı ev teli nide geçirmek gerekiyormuş olmuyor dedi o halde iptal edin dedim üç beş gün sonra cumartesi geçtiğimiz gün başka bir birim aradı onların yapamadığını bu birim yapıyormuş onların ekranları yeterli izin.vermiyormuş istemiyorum dedim nedir bu bir haftadır sizle uğraşıyorum dedim Ttnet tahahütsüz internet 83,00tl 26,50 de ev teli 110tl ye yakın a maloluyor bende turknet aboneliğine başvurdum 50mb vdsl 150akk 1000dk 59,90 bu hızın yarısını verseler yinede Ttnet altyapılı zaten yeterli gelir 24mb Ttnet kullanıyordum 22mb görüyordu anca 50mb yarısı en az 20 mb verse turknet ev için yeter de artar zaten aynı Ttnet ye kullandığım vdsl modemimle devam edicem o kadar sonuçta ev için üç beş kişi bağlanacak yeterli gelir diye düşünüyorum kopma olmasın gerisi önemli değil
Yarın Öbür Gün Arıza vs Olursa Başınız Ağrır.Ben Uydunete Mail Atsam Adamlar 3 4 Saate Eve Damlıyorlar

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Yarın Öbür Gün Arıza vs Olursa Başınız Ağrır.Ben Uydunete Mail Atsam Adamlar 3 4 Saate Eve Damlıyorlar
Haklısınız uydunet tv kanalı olarak ta mantıklı geldi ama bulunduğum yerde uydunet yok

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
İletişim Kurun Olmazsa Gelmesi İçn Ne Yapmak Gerek Filan Dye
Turknet le kampanya için sözleşme yi yaptık bir hafta içinde aktifleşir dediler 7 gün süresi varmış kendi aralarındaki protokol gereği turknet le Ttnet arasında Yen'i tel hattı çekilecek sıfırdan arkenstra ya kadar kapı girişine kadar 14 gün içinde cayma istediğim zaman da iptal ettirme hakkım var Pazar,a kadar internet ve telefon hattı aktifleşmezse cayma hakkımı kullanacam Ttnet le 28 kasım a kadar tahahüt üm devam edecek

Üst Alt